w
googluj
pl

BrowsingHistoryView 2.47


BrowsingHistoryView to bezpłatne i lekkie narzędzie, dzięki któremu zgromadzimy w jednym miejscu i poznamy historię wszystkich obsługiwanych przeglądarek, znajdujących się na komputerze.

Po uruchomieniu programu wita nas okno konfiguracyjne, w którym możemy wybrać:
• przedział czasowy, z którego mają zostać pobrane wpisy historii,
• przeglądarki, których historię chcemy importować,
• konto użytkownika, którego aktywność pragniemy prześledzić (możliwe jest również zebranie historii przeglądania z całego systemu).

Odwiedzone strony wyświetlane są w formie listy tabelarycznej. Widoczne jest oznaczenie przeglądarki, z jakiej je przeglądano, nazwa strony, data ostatniej wizyty, całkowita liczba odwiedzin, nazwa konta użytkownika oraz strona, z której trafił on na daną witrynę. Wpisy na liście można segregować według poszczególnych kryteriów oraz otwierać w domyślnej przeglądarce. Jeśli chcemy, wyniki pracy programu da się zapisać w formie raportu HTML.

Z programem zintegrowana jest także wyszukiwarka tekstowa, dzięki której szybko odnajdziemy interesującą nas pozycję w historii przeglądania. Poszczególnym wpisom przyjrzymy się z bliska, wybierając z menu opcję podglądu ich właściwości.

Przeglądarki obsługiwane przez BrowsingHistoryView to: Internet Explorer (również w wersji 10), Chrome i Chrome Canary, Mozilla Firefox , Safari oraz SeaMonkey. Niestety, użytkownicy popularnej Opery nie skorzystają z funkcji programu.

Uwaga!
By spolszczyć program, należy wypakować plik "BrowsingHistoryView_lng.ini" z podanego archiwum do folderu, w którym aplikacja jest zainstalowana.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BrowsingHistoryViewBrowsingHistoryView 2.47
Wersja stabilna 32-bitowa
0.32 MB | 2021-03-18
BrowsingHistoryView 2.47
Wersja stabilna 64-bitowa
0.3 MB | 2021-03-18
Spolszczenie do BrowsingHistoryView

Ilość pobrań: 950 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (1)
BrowsingHistoryView
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 14:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do przetestowania.
BrowsingHistoryView 2.10