w
googluj

BEETmobile Hotspot 1.0.21.0


BEETmobile Hotspot to niewielkie narzędzie pozwalające na bezprzewodowe udostępnianie połączenia z Internetem. Program przekształca nasze stanowisko w hotspot, do którego mogą podłączyć się inne komputery, smartfony i tablety. Mechanizm ten stanowi doskonały sposób na bezpieczne współdzielenie Internetu ze znajomymi, rodziną czy pracownikami.

Aplikacja została wyposażona w przyjazny i nowoczesny interfejs użytkownika. Współdzielenie dostępu do Internetu sprowadza się do jednego kliknięcia myszy, natomiast bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować ustawienia programu do własnych potrzeb. Jedną z najbardziej potrzebnych opcji wydaje się być możliwość zmieniania nazwy hotspotu (SSID) oraz hasła dostępu. Kolejną ciekawą funkcją jest wyłączanie punktu dostępowego po upływie zadanego czasu. Pozwala to na zwiększenie bezpieczeństwa oraz zaoszczędzenie czasu pracy baterii (w przypadku tabletów i notebooków). Narzędzie oferuje ponadto: mechanizm automatycznych aktualizacji, minimalizację do zasobnika systemowego, informowanie o statusie sieci i połączenia z Internetem oraz prezentowanie statystyk dotyczących pasma, transferu i ilości podłączonych urządzeń.

BEETmobile Hotspot jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji Creative Commons. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Przed rozpoczęciem pracy z narzędziem, warto zapoznać się z krótką instrukcją obsługi.

Uwaga!
BEETmobile Hotspot współpracuje również z systemami Mac OS X i Android.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
BEETmobile HotspotBEETmobile Hotspot 1.0.21.0
Wersja stabilna
2.6 MB | 2013-10-21

Ilość pobrań: 1627 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
BEETmobile Hotspot