w
googluj

FBCacheView 1.20


FBCacheView jest jest to program do odzyskiwania obrazów oglądanych na łamach portalu społecznościowego Facebook, zapisywanych podczas każdej sesji w pamięci podręcznej przeglądarek internetowych. Do odnajdywanych przez program grafik należą zarówno cudze zdjęcia profilowe i wrzucane na tablicę, obrazki przesłane do Facebooka z naszego własnego komputera oraz zdjęcia udostępniane ze stron zewnętrznych. FBCacheView współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami oprócz Opery, która przechowuje pliki JPEG w formacie Webp, niemożliwym do odzyskania.

Tuż po uruchomieniu programu, FBCacheView rozpocznie skanowanie pamięci podręcznej zainstalowanych przeglądarek. Wykryte pliki zostaną wyświetlone w formie przejrzystej tabeli, łatwej do sortowania i przeglądania, a także wyposażonej w wyszukiwarkę. Widoczne będą na niej takie właściwości poszczególnych grafik, jak:
• podgląd miniatury obrazu,
• adres URL, który możemy skopiować do Schowka bądź odwiedzić bezpośrednio w domyślnej przeglądarce,
• nazwa przeglądarki, do pamięci której dane zdjęcie zostało wczytane,
• rodzaj obrazka (profilowy, przesłany z komputera, udostępniony z innej strony),
• data przesłania grafiki na serwer Facebooka oraz wyświetlenia go w przeglądarce,
• nazwa i rozmiar pliku

Program umożliwia także zapisywanie adresów URL niektórych bądź wszystkich odnalezionych plików w formie pliku tekstowego lub raportu HTML (choć ta ostatnia opcja nieco szwankowała podczas naszych testów, generując „raporty” pełne chińskich krzaków).

By skorzystać z programu należy pamiętać, że nasza przeglądarka nie może czyścić swojej pamięci podręcznej po zakończeniu sesji. Należy ją w tym celu odpowiednio skonfigurować. Jeśli dane pamięci cache są przechowywane w folderze innym niż domyślny dla danej przeglądarki, konieczne będzie podanie jego lokalizacji w opcjach programu.

FBCacheView to narzędzie proste w obsłudze, a przy tym w pełni darmowe. Program z pewnością przyda się osobom, które planują rozpocząć amatorską karierę elektronicznego szpiega.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FBCacheViewFBCacheView 1.20
Wersja stabilna
0.08 MB | 2018-09-15

Ilość pobrań: 141 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
FBCacheView