w
googluj

QLPrism 4.40


QLPrism to w pełni darmowa odmiana programu Mozilla Prism, umożliwiającego uruchamianie i konfigurację aplikacji sieciowych bezpośrednio z poziomu pulpitu, bez konieczności włączania przeglądarki internetowej. QLPrism został stworzony przez społeczność fanów sieciowej strzelanki Quake Live, stąd też nazwa programu.

Aplikacja umożliwia szybkie wejście do gry za pomocą ikony na pulpicie, de facto czyniąc Quake Live samodzielną grą, niewymagającą przeglądarki. Co więcej, silnik Prism został zaprojektowany z myślą o użytkownikach słabszych maszyn, zatem rozgrywka prowadzona przy pomocy opisywanego programu staje się szybsza i płynniejsza dzięki zmniejszeniu zużycia zasobów systemu. Jeśli chcemy, możemy zainstalować samą grę równocześnie z programem. Wyeliminuje to potrzebę późniejszej, żmudnej konfiguracji.

Program automatycznie integruje się z systemem Xfire, lecz nie dodaje jego paska narzędzi do swojego interfejsu. Aplikację można także dodać do biblioteki platformy Steam. QLPrism korzysta ze wsparcia usługi WTFast, zmniejszającej odczuwane opóźnienie serwera gry. Posiada także wbudowany klient IRC, co ułatwia kontaktowanie się z graczami z najdalszych zakątków świata, a także rozszerzony system statystyk oraz. menedżer kont.

Gracze mogą także skorzystać z funkcji Demo Player, by oglądać swoje nagrane fragmenty rozgrywki. Z pewnością ułatwi to analizę popełnianych błędów i pozwoli jeszcze raz poczuć emocje podczas rocket jumpów.

Uwaga!
Program nie jest już dłużej rozwijany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
QLPrismQLPrism 4.40
Wersja stabilna
14.25 MB | 2013-10-10

Ilość pobrań: 177 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
QLPrism