w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 330
Wszystkich postów: 928381
Wszystkich tematów: 135910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni
pl

EASEUS Todo Backup Free 13.5.0.0


EASEUS Todo Backup Free - bezpłatne do użytku domowego, narzędzie pozwalające wykonać kopię zapasową całego dysku. Prosty, aczkolwiek efektownie wyglądający interfejs pozwala na szybki dostęp do wszystkich funkcji programu. Co więcej, mimo dostępności wyłącznie w języku angielskim, jego obsługa nie sprawia problemów, komunikaty są zwięzłe i czytelne. Użytkownik jest prowadzony krok po kroku przez wybrane działanie np. tworzenie nośnika ratunkowego, przywracanie kopii zapasowej.

Aplikacja potrafi wykonać backup całych dysków, pojedynczych partycji np. systemowej, folderów bądź plików. Wykonywanie kopii odbywa się w tle i nie trzeba zamykać działających programów, które właśnie są zabezpieczane. Stworzony plik można zabezpieczyć hasłem oraz zapisać na zewnętrzych nośnikach np. na płycie DVD, nie uruchamiając nawet dodatkowego programu do nagrywania. Możliwe jest także wysłanie kopii na swój serwer FTP. Operacje wykonywania kopii zapasowej można uruchamiać samodzielnie lub ustawić w programie automatyczny backup co jakiś czas, bez potrzeby pamiętania o tej ważnej, dla bezpieczeństwa danych czynności.

W razie potrzeby przywrócenia kopii zapasowej proces ten przebiega również szybko i łatwo, dzięki podobnym kreatorom. Co więcej, mając przygotowany wcześniej w programie dysk ratunkowy i kopię partycji systemowej, w przypadku awarii systemu i niemożności jego uruchomienia, możliwe będzie odtworzenie systemu właśnie z tego narzędzia ratunkowego, uruchamianego poza Windows. Ciekawą funkcją jest także klonowanie dysku: mając np. kupiony właśnie nowoczesny dysk SSD i skonfigurowany według własnych potrzeb system na starym HDD, wystarczy go sklonować tj. wykonać wierną kopię całego dysku na nowy nośnik.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (24 głosów)

Strefa Download programu
EASEUS Todo Backup FreeEASEUS Todo Backup Free 13.5.0.0
Wersja stabilna
119.19 MB | 2021-08-13

Ilość pobrań: 20427 | W tym miesiącu: 42 | W poprzednim miesiącu: 36

Komentarze (3)
EASEUS Todo Backup Free
avatararrow
~leh | 2012.02.12 09:33
-5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten soft to nieporozumienie - robie backup Win7 dysku C jest 50% a trwa to już 32 min.
GHOST pod Dosem zrobił to w 20 min


EASEUS Todo Backup Free 4.0.0.2
avatararrow
~Krzyś | 2011.12.18 12:07
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ogólnie jestem zadowolony, ale PRZESTRZEGAM przed robieniem kopii partycji przyrostowych lub różnicowych tym programem, bo okazało się, że albo nie da się odzyskać partycji z kopii, albo jest, ale "Dziwna", tj. bez wszystkich plików i ciężko dojść czego brakuje. Natomiast kopie pełne były OK. Fajną zaletą jest wykonywanie kopii partycji systemowej z poziomu działających Windows, bez przerywania działających programów. Interface wcale nie jest przejrzysty: łatwo przy tworzeniu/odzyskiwaniu pomylić przywracanie systemu z kopiami partycji, więc trzeba uważać.
avatararrow
~Robert | 2011.04.17 12:29
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak najbardziej warte uwagi, tym bardziej że darmowe!