w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 364
Wszystkich postów: 938486
Wszystkich tematów: 138719

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Comodo BackUp 4.4.1.23


Comodo BackUp to potężny, darmowy program do tworzenia kopii zapasowych danych. Aplikacja znanej firmy Comodo, zajmującej się bezpieczeństwem sieciowym i ochroną, stanowi całkiem niezłą drogę do stworzenia sensownej kopii plików i zabezpieczenia ich przed nagłą awarią nośnika. Program umożliwia pełną automatyzację tego procesu, oferując przy okazji sporą ilość opcji i duży komfort użytkowania.

Program Comodo BackUp wyróżnia się bardzo prostą obsługą i czytelnym, intuicyjnym interfejsem. Poszczególne opcje pogrupowane są na kategorie, a wbudowane predefiniowane profile umożliwiają szybkie stworzenie kopii zapasowej poczty elektronicznej, danych przeglądarki, zapisów gier komputerowych, folderu użytkownika, muzyki, obrazów, wideo i dokumentów. Comodo BackUp posiada jednocześnie szeroki wachlarz funkcji przydatnych dla bardziej zaawansowanych użytkowników komputera. Warto zwrócić uwagę choćby na tworzenie kopii przyrostowych, możliwości porównywania plików, opisywanie i wersjonowanie danych. Dla administratorów przyda się z pewnością tworzenie skryptów powalających na prostą synchronizację operacji takich jak backup, przywracanie i montowanie kopii.

Narzędzie pozwala na zabezpieczenie ustawień hasłem czy integrację z Eksploratorem Windows. Dane można w prosty sposób przesłać na serwer FTP, do dowolnej lokalizacji z otoczenia sieciowego lub na zewnętrzny serwer COMODO (wystarczy założyć bezpłatne konto). Istnieje również możliwość nagrania danych na optyczny nośnik (na przykład płytę CD lub DVD), zapisania do archiwum ZIP lub jako obraz płyty w formacie ISO. Dane można również zaszyfrować jednym z wybranych algorytmów, zamontować jako wirtualny dysk oraz synchronizować między wieloma lokalizacjami.

Program jest darmowy, rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Comodo BackUp posiada ponadto mechanizm automatycznych aktualizacji i rozbudowany system podpowiedzi, pozwalający w łatwy sposób poruszać się po poszczególnych oknach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (16 głosów)

Strefa Download programu
Comodo BackUpComodo BackUp 4.4.1.23
Wersja stabilna
21.4 MB | 2014-10-08

Ilość pobrań: 4225 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (4)
Comodo BackUp
avatararrow
~vigryn | 2014.11.13 09:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
NIe obsługuje Win 8? Pod informacją o programie Win 8 nie jest wymieniony.
Comodo BackUp 4.4.1.23
avatararrow
MaTi | 2012.06.01 21:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dziękujemy za informacje, poprawione.
Comodo BackUp 4.1.3.50
avatararrow
~X-Ray | 2012.05.31 22:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To w końcu w angielskiej czy polskiej wersji językowej? Polska flaga tylko na zachętę..
Comodo BackUp 4.1.3.50
avatararrow
~Olek | 2011.06.07 13:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W Comodo podoba mi się to że udostępniają swoje narzędzie za darmo.