w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 904365
Wszystkich tematów: 127542

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6568 dni

Driver Reviver 5.34.3.2


Driver Reviver to program do aktualizacji sterowników dla rozmaitych urządzeń naszego komputera. Aplikacja porównuje wersje driverów zainstalowane w systemie z najnowszymi wersjami, dostępnymi na oficjalnych stronach producentów naszego sprzętu. Gdy okazuje się, że posiadamy przestarzałe sterowniki, program pobiera z zaufanych witryn aktualne sterowniki i przeprowadza ich instalację.

Aplikacja wyszukuje nowe wersje sterowników dla wszystkich podzespołów komputera, począwszy od karty graficznej, dźwiękowej i sieciowej, poprzez płytę główną, chipset, dysk twardy, aż po np. kontrolery i interfejsy różnych urządzeń. Program posiada funkcje tworzenia i przywracania kopii zapasowej wszystkich bądź wybranych sterowników. Backup pomoże w przypadku, gdy nowe wersje driverów działają nieprawidłowo, umożliwi również szybkie wgranie sterowników po świeżej instalacji systemu Windows. Program pozwala zaplanować wyszukiwanie i instalację driverów na określone dni i czas, daje nam także dostęp do listy urządzeń, które wykluczyliśmy z aktualizacji.

Szata graficzna aplikacji jest nowoczesna i przyjemna dla oka. Z obsługą poradzi sobie praktycznie każdy użytkownik. Program został wykonany właśnie po to, by móc przeprowadzać aktualizację sterowników bez posiadania większej wiedzy informatycznej. Driver Reviver to przydatne rozwiązanie, które oszczędzi nam mozolnego procesu wyszukiwania, pobierania i instalacji pojedynczych sterowników. Dzięki kilku kliknięciom myszki, zaktualizujemy ich teraz cały szereg, i to w naprawdę krótkim czasie.

Ograniczenia!
Program bez płatnej rejestracji pozwala jedynie na wykrycie nieaktualnych sterowników w naszym systemie.

Wymagania!
Do wyszukiwania nowych wersji sterowników wymagana jest łączność z internetem.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Driver ReviverDriver Reviver 5.34.3.2
Wersja stabilna
17.6 MB | 2020-12-23

Ilość pobrań: 903 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Driver Reviver