w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 937848
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

DriverFinder 5.1.0.0


Wiele problemów z pracą komputera jest często powodowanych przez nieaktualne, przestarzałe sterowniki. DriverFinder to narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie uaktualnimy wszystkie zainstalowane sterowniki do najnowszych wersji i przyspieszymy pracę komputera.

Zaraz po uruchomieniu, program rozpoczyna skan całego komputera, podczas którego precyzyjnie wykrywane są sterowniki wszystkich zainstalowanych urządzeń oraz rozpoznawana jest wersja systemu Windows. Ciekawostką jest to, że aplikacja wykrywa także urządzenia, które chwilowo nie są podłączone do komputera – takie jak kontrolery gier, odtwarzacze multimedialne, kamery USB etc. Po zakończeniu skanowania wyświetlane są jego wyniki – DriverFinder przedstawia całkowitą liczbę i szczegóły zarówno nieaktualnych, jak i aktualnych sterowników. Proces pozyskiwania najnowszych wersji sterowników możemy przeprowadzić ręcznie lub automatycznie dla wszystkich wykrytych urządzeń. Obie możliwości dostępne są bezpośrednio z poziomu programu.

Uaktualniając sterowniki, aplikacja korzysta z potężnej i na bieżąco uzupełnianej bazy danych, do której nowe sterowniki dodawane są w mniej niż dobę po wydaniu przez producenta. Po szybkim pobraniu ich, program sam rozpoczyna proces instalacji.
Jeśli obawiamy się, że nowe sterowniki nie spełnią swojej roli lub że popsujemy coś podczas ich instalacji, DriverFinder pozwala na stworzenie ich kopii zapasowej. Możliwe jest utworzenie kopii zapasowej pojedynczego sterownika lub wszystkich wykrytych na komputerze oraz późniejsze przywrócenie ich, również z poziomu programu.

DriverFinder to narzędzie, które z pewnością przyda się użytkownikom, którzy od dłuższego czasu nie uaktualniali sterowników swojego sprzętu. Powinny się nim również zainteresować osoby, które lubią być na bieżąco w najnowszych wersjach oprogramowania sterującego.

Ograniczenia!
By uaktualniać sterowniki z poziomu programu, konieczne jest wykupienie licencji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (6 głosów)

Strefa Download programu
DriverFinderDriverFinder 5.1.0.0
Wersja stabilna
6.85 MB | 2024-04-12

Ilość pobrań: 2301 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
DriverFinder