w
googluj
pl

AutoHarmonogram 3.0


AutoHarmonogram - program umożliwiający prowadzenie ewidencji oraz statystyk pojazdów klientów serwisu, firmowych lub prywatnych. Pozwala na zapisanie szeregu informacji o aktualnym stanie pojazdu, historii jego napraw oraz zaplanowanych czynnościach serwisowych, o których aplikacja może odpowiednio wcześniej powiadamiać konfigurowalnymi alarmami. Posiada również moduły odpowiedzialne za monitoring aktualnego stanu części, które pasują do pojazdów znajdujących się w bazie.

Obsługa programu jest intuicyjna, a sposób wpisywania informacji o kolejnych pojazdach został ułatwiony poprzez przykład, który po instalacji programu wyświetla się w jego oknie po uruchomieniu. AutoHarmonogram pozwala na stworzenie bazy wszystkich niezbędnych informacji o pojazdach: szczegółowych danych dotyczących parametrów technicznych silnika, dokładnych dat zakończenia aktualnych składek ubezpieczeniowych, historii zdarzeń (np. czynności serwisowych) danego pojazdu, harmonogramu kolejnych przeglądów gwarancyjnych oraz symulacji zużycia materiałów eksploatacyjnych.

Metrykę każdego pojazdu można uzupełnić o zdjęcia, aktualny przebieg oraz bazę części do niego dostępnych. Możliwe jest także ustawienie powiadomień, które pozwolą w terminie zrealizować kolejne naprawy czy zakupy. Wszystkie zgromadzone informacje mogą być wyświetlane w formie czytelnego podsumowania, które jednym przyciskiem myszy można skopiować do systemowego schowka lub wydrukować. Warto dodać, że okresy poddawane analizie można dowolnie zawężać, dzięki wbudowanemu w aplikację kalendarzowi.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu pozwala na prowadzenie ewidencji maksymalnie dwóch pojazdów oraz wprowadza pewne ograniczenia w trybie alarmów.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
AutoHarmonogramAutoHarmonogram 3.0
Wersja stabilna
2.77 MB | 2014-04-05

Ilość pobrań: 258 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
AutoHarmonogram