w
googluj

Wake Up 1.0


ico
Wake Up jest bardzo prostym narzędziem przeznaczonym do automatycznego włączania ekranu urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android po otrzymaniu jakiegokolwiek wręcz powiadomienia. Zakładając, że zwykle mamy smartfona przy sobie i chcemy od razu wiedzieć, czego dotyczy nowe powiadomienie - zmiany wyniku meczu, odebrania e-maila, notatki itp., to program może być pomocny. W zasadzie wystarczy tylko aktywować jego główną funkcją (po wcześniejszym zezwoleniu mu na dostęp do systemowej funkcji powiadomień), aby cieszyć się już dodatkowym czynnikiem personalizującym działanie naszego telefonu. Alert? Można zapomnieć o naciśnięciu fizycznego przycisku zasilania w celu włączenia ekranu!

Zachowanie programu możemy skonfigurować i dostosować go do swoich osobistych wymagań. Najważniejsze jest to, że precyzyjnie określimy, które aplikacje zainstalowane w naszym Androidzie - zarówno te systemowe, jak i trzecie - będą rzeczywiście wpływać na włączanie się ekranu. Otrzymamy listę wszystkich i jako, że domyślnie właśnie wszystkie mogą to robić, odznaczymy te, którym na to nie pozwolimy. Ponadto ustalimy poziom priorytetu powiadomień w kontekście globalnym. Tych poziomów jest 5: minimalny, niski, domyślny, wysoki, maksymalny. Jaka jest między nimi różnica w praktyce - nie wiadomo. Tak czy siak, autor sugeruje ostatnie ustawienie, choć zastrzega, że niektóre aplikacje (np. Gmail) używają poziomu domyślnego. Aby ustawić różne poziomy dla poszczególnych aplikacji, należy przejść do listy aplikacji oraz przytrzymać dany program.

Oprócz tego wskażemy czas automatycznego wyłączania się ekranu po otrzymaniu powiadomienia. Warianty to: 5 (domyślnie), 15, 30 sekund, 1, 2 minuty. (W testowanym wypadku funkcja jednak, niestety, nie działała). Kolejna opcja: zdecydujemy, jaki ma być poślizg włączania się ekranu. Domyślnie to 1 sekunda od otrzymania powiadomienia, a inne opcje to: 0, 0,5, 1,5, 2 sekundy. Ustalimy także, czy ekran ma, czy nie ma się włączać w trybie cichym urządzenia. Jeżeli zaś wydaje nam się, że często będziemy regulować działanie omawianego narzędzia, to udostępnia ono także ikonę skrótu do umieszczenia na pulpicie, dzięki czemu jednym tapnięciem wyłączymy/włączymy oferowaną przez niego automatyzację.

Wymagania!
Android 4.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Wake UpWake Up dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 516 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Wake Up