w
googluj

Material Wallpapers: Infinite 2.1.0


ico
Material Wallpapers: Infinite jest zbiorem gotowych tapet oraz generatorem nieskończonej liczby tapet wykonanych wedle schematu Material Design, a dostępnym dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Material Design to język projektowania autorstwa Google i opublikowany przez tę firmę w 2014 roku. Składa się na niego wiele różnych elementów, w tym specyficzna, jaskrawa paleta kolorów oraz bardzo proste wzornictwo. Omawiany teraz program oferuje ponad 110 obrazów w tym stylu. Wybrany obraz możemy: 1) ustawić jako tapetę, 2) ustawić "jako" - np. jako zdjęcie kontaktu, 3) zapisać w pamięci urządzenia - format to PNG, rozdzielczość to 2500x2500 px, a lokalizacja to "Pictures/MaterialWallpapers:Infinite". Co najmniej kilka z predefiniowanych obrazów przypadło nam osobiście do gustu (i to bardzo), więc już z tego powodu zachęcamy do instalacji aplikacji, ale jej główną zaletą ma być generator obrazów. Jak ta funkcja działa i czy działa zgodnie z oczekiwaniami?

Po przejściu do ekranu generatora, już jednym tapnięciem możemy utworzyć nową tapetę. Obraz zostanie wygenerowany na bazie kilku zmiennych, które możemy jednak spersonalizować:
• imię - jeśli wpiszemy "Jan Kowalski", to wygenerowana tapeta może zawierać inicjały, czyli "jk". Jeśli wpiszemy imię, otrzymamy także możliwość wyboru wariantu tapety w skali 1-10000,
• kolor - są 24 kolory do wyboru i jeśli wybierzemy np. zielony, to istnieje prawdopodobieństwo, że tapeta będzie zawierać taki właśnie kolor,
• treść - określimy, czy tapeta ma mieć ciemną, jasną albo neutralną tonację, a także ile maksymalnie (w skali 0-10) może zawierać prostokątów, okręgów i trójkątów,
• zmienność - tapeta nie musi, ale jeśli chcemy to może się automatycznie zmieniać co określony przedział czasu, np. 4 godziny lub tydzień.

Jeśli wygenerowana tapeta nam się spodoba, to otrzymamy możliwość skorzystania z 3 wspomnianych funkcji, czyli np. zapisania jej w urządzeniu. Generator nie działa jednak aż tak dobrze, jakbyśmy tego chcieli. Przykładowo, ulubiony kolor nie zawsze jest brany pod uwagę. W związku z tym trzeba wiele razy tworzyć tapetę, aby otrzymać taką, która nam się ostatecznie i naprawdę spodoba. Mimo wszystko funkcja generowania tapety jest unikalna i dlatego warto ją przetestować, jeżeli lubicie Material Design. W najgorszym razie znajdziecie coś ciekawego w ramach tapet gotowych.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy w trybie online. Aby je usunąć, należy udostępnić informację o tej aplikacji osobie trzeciej (w rzeczywistości: dowolnej aplikacji trzeciej).

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Material Wallpapers: InfiniteMaterial Wallpapers: I... dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Material Wallpapers: Infinite