w
googluj

Upstream 1.1.3


ico
Upstream jest prościuteńkim narzędziem pokazującym nam transfer internetowy w czasie rzeczywistym w formie pływającego okienka. Funkcję tę można mieć, jeżeli posiadamy urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, bo dla niego zostało ono wydane.

Zwykły interfejs programu pozwala jedynie na włączenie/wyłączenie działania głównej funkcji, czyli wyświetlania okienka. Uruchomione okienko może zaś pokazywać bieżącą szybkość w formie np. "212.2KB" albo np. "667.5KB/s". Aby zmienić sposób przedstawiania danych, należy w okienko dwukrotnie stuknąć. Z kolei potrójne stuknięcie zamknie je. Tak więc w celu wyłączenia funkcji nie musimy wcale otwierać zwykłego ekranu Upstream i wybierać stosownej opcji.

Okienko można ustawić w dowolnym miejscu ekranu, nawet w systemowym pasku statusu, przy czym - choć siłą rzeczy nie stanie się integralną częścią paska statusu - to zostanie subtelnie przyciągnięte do jego górnej lub dolnej krawędzi i będzie całkiem nieźle z nim współgrać. Co do tej właściwości, to zostaniemy jednak o nią wcześniej zapytani. Chodzi bowiem o to, że okienko otrzyma wtedy wyższy priorytet w systemie, jednakże z drugiej strony może to sprawić, że niektóre odtwarzacze wideo nie będą w stanie zmieniać jasności ekranu. W razie takich problemów, należy wykonać na okienku gest przytrzymania. Praktycznym efektem będzie to, że nie będzie można umieścić okienka w pasku statusu.

Czy są jakieś statystyki transferu lub coś w tym stylu? Nie ma. Zresztą nie ma żadnych innych opcji konfiguracyjnych poza już wspomnianymi. O tym malutkim narzędziu nie można powiedzieć nic więcej - może nie licząc jeszcze tego, że jego kod źródłowy jest otwarty i dostępny w serwisie programistycznym GitHub.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
UpstreamUpstream dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 7 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Upstream