w
googluj

Precise Volume 1.19.1


ico
Precise Volume jest narzędziem służącym do kompleksowego zarządzania i sterowania poziomami głośności urządzenia przenośnego z systemem operacyjnym Android. Przede wszystkim udostępnia ono możliwość tworzenia presetów (profilów) głośności, które aktywuje się potem jednym tapnięciem lub (wersja płatna) w wyniku zdarzenia typu podłączenie słuchawek.

W ramach tworzenia presetu określimy jego nazwę, powiążemy go z ikoną (spośród 38 dostępnych) oraz ustawimy dokładne procentowe wartości dla wskazanych przez siebie kanałów głośności. Tych kanałów może być maksymalnie 6. To media, dzwonek, powiadomienia, system, połączenie telefoniczne, alarm. Niemniej można zatrzymać się tylko na jednym. Co jest unikalnym rozwiązaniem proponowanym przez tę aplikację, to to, że domyślnie Android pozwala na 15 poziomów głośności w przypadku mediów, gdy korzystamy z fizycznych przycisków regulacji głośności - tu zaś ustawimy wartość w zakresie od 0 do 100, a dodajmy, że taki zakres dostępny jest dla wszystkich kanałów. (Nazwa narzędzia - "Precyzyjna Głośność" - trafnie więc odzwierciedla jego funkcjonalność). Po utworzeniu kilku (za darmo maksymalnie 3) presetów, wybrany uruchomimy jednym dotknięciem z poziomu ekranu głównego. Ten sam ekran przedstawia również aktualne ustawienia głośności kanałów.

Program wszechstronnie podchodzi do tematu dźwięku, gdyż udostępnia również equalizer. Equalizer zaś jest tutaj 5-pasmowy; mamy wzmocnienie basów, efekt przestrzenny oraz 8 presetów korektora z opcją utworzenia własnego. Po włączeniu funkcji equalizera, w pasku powiadomień Androida znajdziemy skrót do jego ustawień, więc łatwo przełączymy się na inny preset korektora. Ponadto aplikacja umożliwia np. powiązanie fizycznych przycisków głośności z regulowaniem tylko i wyłącznie głośności mediów, a także ustawienie górnego pułapu głośności w przypadku słuchania przez słuchawki (wartość domyślna wynosi 75%). Oprócz tego jest jeszcze dużo opcji, ale należą już one do płatnej wersji.

Uwaga!
Jak podaje autor, narzędzie może nie działać prawidłowo na wszystkich urządzeniach, ponadto niektóre funkcje są testowe

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (też pełnoekranowe) w trybie online. Wersja Pro usuwa reklamy oraz odkrywa wiele nowych funkcji - w tym automatycznego aktywowania danego presetu w przypadku podłączania słuchawek, urządzeń bluetooth czy uruchamiania konkretnych aplikacji. Pro kosztuje 13,99 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Precise VolumePrecise Volume dla Android
2017-12-08

Ilość pobrań: 70 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Precise Volume