w
googluj

Changes


ico
Changes to narzędzie pozwalające śledzić tytułowe zmiany, a w czym? W naszych aplikacjach zainstalowanych w systemie operacyjnym Android. Ekran główny narzędzia wyświetla chronologiczną listę aktualizacji aplikacji oraz instalacji nowych aplikacji. Dostępne są 3 warianty takiego widoku:
• podstawowy - pod nazwą każdego programu wyświetlany jest również numer jego bieżącej wersji,
• krótki - ...to dodatkowo pierwsze 2-3 wiersze z opisu aktualizacji,
• pełny - ...to dodatkowo całkowity opis aktualizacji.

Skąd narzędzie pobiera informacji o nowościach? Pochodzą one oczywiście z "CO NOWEGO" - sekcji opisującej aktualizacje, a znajdującej się na stronie każdej aplikacji w Google Play (w wypadku dostępu mobilnego jest wyróżniona na zielono). Tak więc mamy tu po prostu do czynienia z kopiami tekstów z tychże sekcji.

Domyślnie Changes śledzi nowości we wszystkich programach, lecz niechciane można dodać do listy ignorowanych. Po wybraniu danego programu, ekran szczegółów zawiera m.in. ikonę oka - dotknięcie tej ikony dodaje program do ignorowanych. Ekran szczegółów to także 3 odnośniki: 1) do ekranu "Informacje o aplikacji" w ustawieniach systemowych, 2) do interfejsu aplikacji, 3) do strony aplikacji w Google Play. Oczywiście, sam z siebie, ekran szczegółów jest przede wszystkim po to, aby przedstawiać nam historię kolejnych aktualizacji. (Należy tylko pamiętać, że lista zmian rozszerza się automatycznie wraz z kolejnymi update'ami i początkowo może zawierać tylko jedną datę zmian - ostatnią).

Jeśli chodzi o ekstra funkcje, to mamy wyszukiwarkę działającą w trybie rzeczywistym, dzięki której błyskawicznie odnajdziemy daną aplikację, gdy mamy ich w systemie setki. Szuflada nawigacyjna daje z kolei alfabetyczny spis wszystkich aplikacji i umożliwia poznanie ich liczby oraz liczby ignorowanych - ignorowane są szare. Ponadto mamy do dyspozycji jasny i ciemny motyw graficzny - jak też funkcję automatycznej zmiany trybu graficznego.

Podsumowując, jeśli chcesz mieć prosty i przejrzysty widok na nowości w posiadanych przez Ciebie aplikacjach w Androidzie, a każdorazowe przechodzenie do stron w Google Play wydaje Ci się zbyt męczące, to... wiadomo: Changes po prostu przypadnie Ci do gustu. Zwłaszcza, że narzędzie zapisuje wszystkie opisy, więc po pewnym czasie można mieć pokaźną listę zmian wprowadzanych w kolejnych odsłonach, czego Google Play - niestety - nie udostępnia. Słowem: proste i świetne narzędzie, a które będzie może i jeszcze lepsze, bo autor zapowiedział implementację nowych rozwiązań (wyszukiwania w opisach aktualizacji; ulubione; powiadomienia).

Uwaga!
W chwili pisania, aplikacja nie jest jeszcze oficjalnie wydana w Google Play, co jednak nie zmienia faktu, że można ją zainstalować - i że po prostu działa dobrze

Wymagania!
Android 5.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ChangesChanges dla Android
2017-12-08

Ilość pobrań: 4 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Changes