w
googluj
pl

Prosty kalkulator spalania 1.4


ico
Prosty kalkulator spalania to aplikacja mobilna umożliwiająca obliczenie zużycia paliwa oraz wynikającego z tego kosztu jazdy samochodem, a wydana dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Pod względem personalizacji oferuje 8 motywów kolorystycznych interfejsu i to jedyne dostępne w niej ustawienie globalne. Natomiast pod względem kalkulatorów - bo w rzeczywistości oferowane są 3 - udostępnia nam:
• symulację spalania - wpisujemy liczbę zatankowanych litrów paliwa oraz liczbę przejechanych kilometrów - i otrzymujemy średnie spalanie paliwa na 100 kilometrów; jeśli dodatkowo podamy cenę za litr paliwa, to poznamy cenę za przejechanie 100 kilometrów,
• symulację kosztów - wpisujemy średnie zużycie paliwa, liczbę kilometrów do przejechania oraz cenę za litr paliwa - i otrzymujemy potrzebną nam ilość paliwa oraz poznajemy koszt podróży; jeśli dodatkowo określimy liczbę osób biorących udział w tej podróży, to poznamy koszt w przeliczeniu na osobę,
• symulację zasięgu - wpisujemy średnie spalanie, zapłaconą kwotę i cenę za litr paliwa - i otrzymujemy liczby: zatankowanych litrów paliwa oraz przewidywany zasięg w kilometrach.

"Wiem, że łatwo obliczysz spalanie i koszty paliwa choćby w pamięci... tylko po co... :)" - pisze autor aplikacji, zaś jedna użytkowniczka Google Play tak ją oceniła: "Świetnie spełnia swoją funkcję, można szybko policzyć spalanie lub koszt podróży. Prosta w obsłudze i bez zbędnych dodatków". Osobiście nie zgodzimy się tylko z ostatnim stwierdzeniem. Zdecydowanie brakuje takiego "dodatku", jak chociażby zapamiętywanie ostatnio wpisanych wartości. W gruncie rzeczy zaś brakuje również możliwości określenia stałych wartości dla wybranych parametrów czy tworzenia profilów wartości. W efekcie nazwa programu nie do końca odzwierciedla jego zawartość: jest on nie tyle prosty, co skrajnie prosty. Jeśli jednak potrzebujecie czegoś bardziej zaawansowanego, to mamy dobrą wiadomość, a jest nią to, że ten sam producent oferuje również aplikację mobilną "Kalkulator spalania", czyli jakby pełniejszą wersję omawianej teraz.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (również pełnoekranowe) w trybie online

Wymagania!
Android 4.4 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Prosty kalkulator spalaniaProsty kalkulator spal... dla Android
2018-06-24

Ilość pobrań: 252 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Prosty kalkulator spalania