w
googluj
pl

Linijka 2.1.3


ico
Linijka to aplikacja dla Androida, która zamieni nasze urządzenie mobilne w tytułową linijkę. Program umożliwia korzystanie z centymetrów lub cali. Jako, że centymetry i cale to wartości bezwzględne, ostateczna długość naszej linijki uzależniona będzie od wielkości ekranu posiadanego przez nas smartfona bądź tabletu.

Aplikacja działa w horyzontalnym trybie urządzenia, a linijka przypisana jest do jednej z krawędzi szerszego boku ekranu. Pod względem graficznym stara się przypominać realną linijką i dobrze jej to wychodzi. Jej skala zawiera oznaczenia dziesiętnych części wybranej wartości. Jeżeli dotkniemy dwóch punktów na skali, np. 3,4 cm oraz 6,9 cm, to program wskaże różnicę pomiędzy nimi; punkty te można regulować i otrzymywać aktualny pomiar. Dany pomiar można następnie zachować pod własną nazwą; aplikacja udostępnia historię pomiarów. Jeżeli zaś linijka wyda nam się niedokładna, to można ją skalibrować. W tym celu możemy wykorzystać albo kartę płatniczą, albo prawdziwą linijkę. W pierwszym przypadku trzeba dopasować skalę przedstawioną w aplikacji do krótszego boku karty, zaś w drugim należy odmierzyć 3 centymetry. Kalibracja to dosłownie kwestia sekund, ale całkiem możliwe, że nie będziemy jej nawet potrzebować.

Narzędzie cieszy. Oto wyselekcjonowane dowody na potwierdzenie tej tezy wprost z Google Play: "Na matmę w sam raz", "Jako awaryjna linijka sprawuje się super!", "Dobra, nieskomplikowana apka, co najważniejsze dokładna", "Bardzo przydatna. Używam linijki jak potrzebuje ocenić wielkość czy wysokość małych rzeczy. Bardzo dobre podręczne urządzenie", "Uratowała mi życie ta aplikacja".

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (także pełnoekranowe) w trybie online, a ich usunięcie to koszt 8,49 zł. Dodatkowe motywy graficzne kosztują 4,49 zł wzwyż za sztukę. Natomiast cena wszystkich motywów graficznych oraz usunięcie reklam to 25,99 zł.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
LinijkaLinijka dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 40 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Linijka