w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Telegram


ico
Telegram to komunikator wydany na urządzenia mobilne z systemem Android (i inne: iOS, Windows Phone, a także stacjonarne: Windows, Mac, Linux; dostępna jest też edycja przeglądarkowa, choć we wczesnej fazie rozwoju), o którym jego producenci mówią, że dostarcza wiadomości szybciej, niż jakakolwiek inna aplikacja. Można nie ufać tego typu stwierdzeniom, bo konkurencja, nawet jeśli rzeczywiście przesyła wiadomości wolniej, to może nadrobić zaległości. Ale można zaufać innemu stwierdzeniu producentów, gdyż odnosi się to do nich samych: mówią, że ich Telegram będzie darmowy na zawsze, bez reklam i bez płatnych subskrypcji. A to już coś. Z najważniejszych cech: praktycznie nie mamy limitów wielkości przesyłanych mediów (limit na udostępniany film to aż 1 GB), istnieje możliwość tworzenia chatów grupowych (aż do 200 użytkowników), a dostęp do wiadomości możemy mieć z wielu urządzeń, gdyż komunikator obsługuje je poprzez chmurę.

Na samym początku po uruchomieniu aplikacji wymagana jest rejestracja; polega ona na podaniu numeru telefonu. Będziemy mieć potem 2 minuty na wpisanie 5-cyfrowego kodu aktywacyjnego, który otrzymamy SMS-em. Kolejny krok polega na podaniu imienia; opcjonalnie wpisać można również nazwisko. To wszystko w kwestii koniecznej konfiguracji komunikatora. Natomiast po przejściu do ustawień Telegramu będziemy mieć możliwość dodania zdjęcia czy obrazka w ramach naszego awatara, jak i dokonać edycji imienia (i nazwiska). Jeśli chodzi o opcje użytkowe, program umożliwia dostosowanie powiadomień w dość dużym stopniu, ponieważ mamy możliwość określenia koloru diody LED, a także akcji związanej z wyświetlaniem się okienka powiadomienia (może być mianowicie pokazywane tylko wtedy, gdy ekran jest włączony; tylko wtedy, gdy ekran jest wyłączony; nigdy albo zawsze).

Program ma wyszukiwarkę kontaktów i udostępnia nam opcję zapraszania znajomych. Niechciani użytkownicy mogą być blokowani. Możliwe jest przeprowadzanie "sekretnych" chatów; w trybie tym wiadomości nie są przesyłane poprzez zewnętrzny serwer i można je tak zaprogramować, że zostaną usunięte z obu urządzeń (nadawcy i adresata). Tło chatu też może być skonfigurowane; mamy możliwość wyboru predefiniowanej tapety albo wyboru własnej. Mamy też możliwość zdecydowania o sposobach pobierania mediów (zdjęć, muzyki, filmów, dokumentów) dla różnych stanów połączenia (dane komórkowe, wi-fi, roaming).

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja przez podanie numeru telefonu.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Spolszczenie do programu Telegram na różna platformy (Android, Windows i inne) można pobrać ze strony
telegrampopolsku.prv.pl/index.html

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
TelegramTelegram dla Android
2021-01-29
przejdź Telegram dla Windows

Ilość pobrań: 164 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Telegram
avatararrow
~kolo | 2016.03.19 10:27
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a jak usunąć konto z tej aplikacji ?
Telegram
avatararrow
~Szczepan | 2015.10.28 19:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wie ktoś jak zmienić dźwięk powiadomień?
Aplikacja jest świetna polecam!
Telegram