w
googluj

RADYO


ico
RADYO to aplikacja do słuchania stacji radiowych, która dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android (tę wersję poniżej opiszemy), a także m.in. na komputery z systemem Windows.

Znajdziemy w niej stacje radiowe z niemal 100 państw świata, w tym z Polski. Po wybraniu danego regionu możemy przeglądać wszystkie dostępne stacje lub przejść od razu do interesującej nas kategorii, np. stacji newsowych czy o innej tematyce. W przypadku Polski mamy w sumie ponad 140 stacji, więc jest w czym wybierać. Stacje oznaczać można jako ulubione. Co na pewno bardzo ciekawe, program udostępnia opcję nagrywania (z zastrzeżeniem, że wyłącznie na własny użytek). Niestety, w testowanym przypadku (nagrywano polskie stacje) nie dało się nagrań odsłuchiwać. Wielka szkoda, bo byłaby to najlepsza właściwość tej aplikacji, wręcz piorunująca zaleta.

Program ma niezbyt przyjazny interfejs. Podzielony jest on na zakładki. I tak, po uruchomieniu RADYO, mamy kolejno: regiony (czyli przeglądarkę stacji ze względu na państwa, choć dodajmy, że dysponujemy też wyszukiwarką), stacje ulubione, stacje najczęściej słuchane, stacje własne (jeżeli jakiejś stacji nie ma w aplikacji, to możemy ją wprowadzić ręcznie), nagrania (jak wspomniano, nie da się ich odsłuchiwać), historię piosenek (bazującą na informacjach stacji, własnoręcznie niczego nie musimy tu konfigurować), stację właśnie słuchaną; dalej mamy m.in. opcję zdobycia statusu VIP (jest darmowa, choć wymagana jest rejestracja). Co jest niezbyt przyjazne to to, że brakuje - stale dostępnych z dowolnego ekranu - skrótów do tych sekcji.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
RADYORADYO dla Android
2014-10-03

Ilość pobrań: 15 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
RADYO