w
googluj
pl

Nasze Miasto 1.3.0


ico
Nasze Miasto jest to aplikacja dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android, która jest mobilną wersją największego portalu informacji lokalnych NaszeMiasto.pl, prowadzonego przez redakcje Grupy Polskapresse, będącej liderem na rynku mediów regionalnych i aktywnie rozwijającej swoją działalność w sferze technologii mobilnych polskiego Internetu.

Aplikacja dostarcza newsy związane z naszym otoczeniem i to jej najważniejsza cecha. Po pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o zezwolenie na automatyczne wykorzystanie danych o naszej lokalizacji, ale po nie wyrażeniu zgody będziemy mogli ustawić lokalizację ręcznie: wybierając województwo, a następnie miasto. W każdej chwili można jednak zmienić miasto; w tym celu należy nacisnąć fizyczny przycisk MENU i wybrać stosowną opcję.

Informacje z naszej okolicy można przeglądać wedle podziału na 5 sekcji. Ekran startowy udostępnia najważniejsze informacje lokalne i siłą rzeczy jest najbardziej zasobny; następne zakładki dostarczają newsy sportowe oraz kulturalne. Jednakże aplikacja, po utworzeniu profilu, umożliwia też dzielenie się własnymi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami (w domyśle: mieszkańcami naszej okolicy). Prócz tego daje sposobność zaproponowania innym pomysłu na spędzenie wolnego czasu, "skrzyknięcia się", i temu służy przedostatnia zakładka. W formularzu określić można rodzaj aktywności, datę i czas jej rozpoczęcia oraz zakończenia, opis aktywności, miejsce; można dodać do tego zdjęcie. Natomiast ostatnia sekcja zawiera lokalną panoramę firm.

Co ciekawe, jeżeli obrócimy urządzenie, tzn. z orientacji pionowej zrobimy poziomą, wówczas prawą stronę interfejsu zajmie mapa miasta z wyszczególnionymi lokalizacjami aktywności oraz firm.

Uwaga!
Serwis internetowy dostępny jest pod adresem naszemiasto.pl

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Istnieje możliwość wykupienia subskrypcji, dzięki czemu reklamy zostaną usunięte. Miesięczna subskrypcja kosztuje 4,99 zł; można ją przetestować za darmo przez 7 dni. Możliwe jest założenie konta w serwisie.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Nasze MiastoNasze Miasto dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 96 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Nasze Miasto