w
googluj

Klink 2.4.0


ico
Klink to aplikacja dostępna m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android oraz jako dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome. Umożliwia ona zidentyfikowanie dzwoniącego zanim jeszcze odbierze się telefon - nawet, jeżeli numeru tej osoby nie mamy w swojej bazie adresowej. Klink pobiera potrzebne w tym względzie informacje z portali społecznościowych, a także z dostępnych źródeł publicznych. Jego globalna baza danych zawiera już ponad 600 milionów dzwoniących.

Korzystanie z tego programu wymaga zarejestrowania się. Prosi się nas o podanie adresu e-mail, z którego korzystamy w pracy, choć wykorzystać możemy dowolny. Następnie możemy połączyć z aplikacją konta posiadane na różnych portalach, dzięki czemu otrzymamy bardziej szczegółowe informacje o dzwoniącej osobie. Salesforce, Pipedrive, LinkedIn, Google+, Gmail, Facebook, Twitter to właśnie te zewnętrzne portale, z którymi możemy się połączyć. Nie musimy jednak tego robić. Tak czy inaczej, na tym etapie Klink automatycznie pobierze dane kontaktów z naszej osobistej książki adresowej. Na tym kończy się konfigurowanie aplikacji, chociaż mamy jeszcze możliwość otrzymania na podany adres e-mail łącza do zainstalowania wersji aplikacji dla przeglądarki Chrome; Klink może bowiem wyświetlać dane o dzwoniącej osobie wprost na ekranie naszego komputera stacjonarnego.

Właściwy interfejs Klink podzielony jest na 5 zakładek. Mamy kolejno: klawiaturę numeryczną, kontakty ulubione, ostatnie kontakty, wszystkie kontakty alfabetycznie, aktualizacje (chodzi tu o funkcję dodania informacji o urodzinach kontaktów i znajomych z portali społecznościowych). Z poziomu karty informacyjnej danego kontaktu możemy wykonywać telefony, pisać SMS-y oraz e-maile, choć w każdej z tych sytuacji będziemy przekierowywani do domyślnych, zewnętrznych aplikacji w naszym systemie. Do tego mamy możliwość sprawdzenia, bezpośrednio na tej karcie, daty ostatniego połączenia i treści ostatniego SMS-a.

Uwaga!
Program dostępny jest też jako rozszerzenie dla przeglądarki internetowej Google Chrome.

Ograniczenia!
Wymagana jest rejestracja.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
KlinkKlink dla Android
2015-03-27

Ilość pobrań: 8 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Klink