w
googluj

Yokee 3.10.040


ico
Yokee jest aplikacją do karaoke, która dostępna jest m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Program umożliwia nam korzystanie z bazy danych YouTube. (Posiadanie przez nas aplikacji YouTube jest niezbędne). W rezultacie można nie tylko śpiewać dla samego śpiewania, ale i nagrywać nasz śpiew oraz dzielić się tym wykonaniem z całym światem. A nawet więcej: można posłuchać wykonań naszych znajomych.

Program daje nam możliwość założenia konta; jest to jedynie opcjonalnie, już bowiem po uruchomieniu i przejściu do interfejsu, i wybraniu utworu, można zacząć śpiewać. Aplikacja działa w trybie horyzontalnym urządzenia. Interfejs startowy zawiera najpopularniejsze utwory. Część utworów dostępna jest wyłącznie dla użytkowników posiadających konto VIP, które można nabyć na miesiąc bądź rok. Konto VIP pozwala również nagrywać, zapisywać i dzielić się nagraniami bez żadnych limitów - podczas gdy posiadanie konta darmowego wiąże się z koniecznością nabywania specjalnych wirtualnych monet (Yokee coins), która potem odblokowują niektóre funkcje.

Najważniejsze jest jednak to, że mamy dostęp do bazy YouTube. W pasku akcji mamy wyszukiwarkę, więc wystarczy wpisać żądaną frazę, czyli nazwę piosenki. Znalezienie ulubionego utworu nie musi jednak oznaczać, że będzie on dostępny w wersji przygotowanej dla karaoke. Po wybraniu utworu zaleca się nam podłączenie słuchawek. Mamy 2 tryby karaoke: śpiewania albo śpiewania z nagrywaniem. Pierwsza opcja jest darmowa, ale druga kosztuje 20 wirtualnych monet. Dobra wiadomość jest taka, że monety otrzymuje się np. już za samo odtwarzanie utworów.

A teraz krytyka... Czasem jest tak, że powstają aplikacje, które właściwie robią to, co jest już dostępne, i to przy mniejszym nakładzie sił z naszej strony. Taka sytuacja ma, w pewnym sensie, miejsce w przypadku Yokee, bo gdy chcemy korzystać z karaoke przez YouTube to... korzystamy po prostu z YouTube. Niemniej Yokee oferuje do tego funkcję nagrywania, więc to już od naszych osobistych preferencji zależy, czy Yokee to rzeczywiście coś dla nas, czy może jednak nie...

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wymagane jest posiadanie aplikacji YouTube. Możliwe jest założenie konta, co można zrobić przy użyciu danych z Google+ bądź przez adres e-mail. Dostęp do części zasobów (utworów) i wszystkich funkcji dostępny jest wyłącznie dla użytkowników VIP; subskrypcja tego typu kosztuje 25,13 zł na miesiąc albo 297,18 na rok.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
YokeeYokee dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 117 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Yokee