w
googluj
pl

Super Redial 1.18


ico
Super Redial to program wydany na urządzenia przenośne z systemem Android, który będzie przydatny do automatycznego wybierania tego samego numeru telefonu. Jeżeli próbujesz się do kogoś dodzwonić i linia jest ciągle zajęta, narzędzie to będzie mogło próbować się dodzwonić za Ciebie. Zresztą tego typu funkcjonalność może mieć znacznie szersze zastosowanie i dotyczyć może też instytucji - np. sytuacji, w której chcemy umówić się na wizytę do lekarza, podczas gdy linia jest... no właśnie - wciąż i wciąż zajęta; proza życia! Zamiast więc samemu wybierać numer raz po raz, wystarczy prosta konfiguracja Super Dialera.

Najpierw wprowadzamy numer telefonu. Możemy go wpisać przy użyciu numerycznej klawiatury ekranowej (wyskoczy po tapnięciu w miejsce wprowadzania numeru) albo podać przez określenie kontaktu z naszej książki adresowej. W tym ostatnim wypadku zostaniemy przekierowani np. do domyślnej aplikacji Kontakty, a po tapnięciu w danego nadawcę jego numer zostanie skopiowany do interfejsu Super Rediala. Kolejny krok polega już tylko na tapnięciu w ikonę zielonej słuchawki, która oznacza nawiązanie połączenia, tzn. przejście do aplikacji telefonicznej w systemie. Domyślny czas ponownego wybierania podanego numeru telefonu to 3 sekundy, ale można to zmienić na 5 albo 10 sekund.

Aplikacja ma w swojej nazwie "Super", ale konkurencyjne wobec niej narzędzia, choć ich nazwy nie mają tego typu przymiotników, oferują znacznie więcej możliwości. Super Redial na pewno nie jest zły, ale bardziej polecamy inne programy z tej kategorii.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
Super RedialSuper Redial dla Android
2017-03-06

Ilość pobrań: 78 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Super Redial