w
googluj

Auto Redial 1.44


ico
Dzwonimy - linia zajęta. Po chwili znowu dzwonimy - a linia dalej zajęta... Jeżeli mamy urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, to możemy zautomatyzować takie próby dodzwonienia się. Służy temu aplikacja Auto Redial.

Program jest ekstremalnie prosty w konfiguracji. Zawiera tylko jeden ekran opcji, a opcji kilka. Przede wszystkim narzędzie to musi zostać aktywowane; aktywacja/dezaktywacją odbywa się przez zaznaczenie pierwszej funkcji, zwanej po prostu Auto Redial. (To samo osiągniemy przez dotknięcia widżetu, który towarzyszy aplikacji). Następna funkcja umożliwia nam włączenie głośnika urządzenia w trakcie ponownych prób dodzwonienia się. Następnie decydujemy o liczbach:
• prób dodzwonienia się (5 - wartość domyślna, 10, 15 itd.),
• sekund opóźnienia między kolejnymi próbami dodzwonienia się (0, 2 - wartość domyślna, 4, 6 itd.),
• sekund, po których połączenie uznane będzie jako zajęte (0 - wartość domyślna, 5, 10 itd.).

Jak to działa w praktyce? Po aktywowaniu aplikacji, Auto Redial działał będzie w tle i będzie nasłuchiwał każdej próby połączenia się, która zakończy się po 0 sekundach; w dzienniku połączeń linie zajęte kończą się właśnie po 0 sekundach. Jeśli więc połączenie zakończy się po 0 sekundach, wówczas Auto Redial sam wybierze po 2 sekundach ten sam numer i będzie tak robił 5 razy. Wszystkie te parametry możemy, jak już wspomniano wyżej, dostosować do własnych potrzeb.

Narzędzie może być pomocne nie tylko w sytuacjach towarzyskich czy biznesowych, ale też np. wtedy, gdy chcemy połączyć się ze studiem telewizyjnym czy audycją radiową lub do rejestracji u lekarza.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (23 głosów)

Strefa Download programu
Auto RedialAuto Redial dla Android
2017-02-15

Ilość pobrań: 597 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Auto Redial