w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904139
Wszystkich tematów: 127455

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6403 dni
pl

Moja Gazetka


ico
Okresowe gazetki tworzone przez poszczególne sieci sklepów i supermarketów to często wykorzystywane przez klientów źródło informacji o promocjach i rabatach na szereg różnorodnych produktów. Często jednak trudno zebrać wszystkie interesujące nas okazje w jednym miejscu – fizycznie to po prostu niemożliwe. Dlatego też warto skorzystać ze specjalnych aplikacji mobilnych agregujących wszystkie dostępne gazetki w jednym miejscu – zdecydowanie najpopularniejszym programem jest Moja Gazetka dostępna dla posiadaczy urządzeń z Androidem.

Aplikacja zawiera aktualne oferty promocyjne z blisko pięćdziesięciu sieci handlowych oferujących różny asortyment – nie brak tu popularnych supermarketów i hipermarketów wielobranżowych (m. in. Real, Tesco, Carrefour), dyskontów (Biedronka, Lidl), marketów budowlanych (OBI, Praktiker czy Castorama) czy sklepów odzieżowych (Deichmann, PEPCO). Wszystkie gazetki podane są w przejrzystej i łatwej do eksplorowania szacie graficznej, umożliwiającej płynne przechodzenie pomiędzy kolejnymi stronami.

Lista ulubionych sklepów z pewnością pomoże nam w organizacji zakupów i przeglądaniu ofert – program daje także szansę zlokalizowania najbliższych placówek poprzez wpisanie kodu pocztowego oraz miejscowości, w której się znajdujemy. W odnalezieniu interesującego nas asortymentu z pewnością wspomoże nas moduł kategorii, w których zostały posortowane odpowiednie działy. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Uwaga!
Podczas użytkowania programu wyświetlane są reklamy.

Wymagania!
Android 2.0 i nowsze.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
Moja GazetkaMoja Gazetka dla Android
2019-07-02

Ilość pobrań: 632 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Moja Gazetka