w
googluj
pl

Lidl 3.18.2(#21)


ico
Lidl to niemiecka sieć sklepów; w Polsce jedna z bardziej znanych. Jeżeli tu trafiłeś, to pewnie jesteś jej klientem. Jeżeli przy okazji jesteś posiadaczem urządzenia mobilnego z systemem operacyjnym Android, wówczas na pewno zainteresuje Cię oficjalna aplikacja tej sieci. Dzięki niej zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych ofert sieci. Zawsze - o ile tylko będziesz miał dostęp do internetu, bo bez tego dostępu aplikacja nigdy nie działa.

Po połączeniu się z internetem i przy pierwszym uruchomieniu programu, będziemy musieli wybrać kraj. Domyślnie powinna być to Polska (można jednak wybrać inne państwo). W przyszłości, po nawiązaniu połączenia z serwerem, będziemy od razu mieć widok na właściwą zawartość, a więc ofertę Lidla.

Aktualne promocje dostępne są w formie listy na ekranie głównym. Czym niższa pozycja na liście, tym później dana promocja się rozpoczyna. Mamy też dostęp do promocji, które mają się dopiero rozpocząć. Po tapnięciu w daną promocję (choć powinniśmy mówić o grupie promocji), zobaczymy w formie listy konkretne oferty (w tym zdjęcia i ceny). Natomiast jeszcze kolejne tapnięcie da nam już wszystkie szczegóły odnośnie produktu - w tym również przydatne funkcje: powiększenia zdjęcia produktu, możliwość dodania produktu do listy zakupów, ustawienia przypomnienia (określamy datę, godzinę oraz minutę) czy udostępnienia informacji o promocji. Jeśli chodzi o dodawanie do ulubionych czy określania czasu przypomnienia, możemy to zrobić też po przytrzymaniu produktu w widoku na szczegóły grupy promocji (a więc krok wcześniej).

Kolejną użyteczną funkcją aplikacji jest to, że możemy z jej poziomu pobrać gazetki reklamowe; do funkcji tej przejdziemy przez zaledwie jedno tapnięcie na ekranie głównym. Również z ekranu głównego dowiemy się, ile produktów dodaliśmy już do listy z ulubionymi. Szczegóły naszego wyboru znajdziemy w specjalnej sekcji w szufladzie nawigacyjnej, gdzie dostępna jest też wyszukiwarka i mapa sklepów (na bazie Map Google). W tym ostatnim wypadku musimy jednak najpierw wpisać miasto, a dopiero potem zobaczymy ikony Lidla naniesione na mapę.

Trzeba przyznać, że aplikacja jest naprawdę świetna. Jest bardzo funkcjonalna. Ma nawet instrukcję obsługi. Ale najfajniej rozwiązano listę zakupów, bo możemy dodawać do niej dowolne produkty i nie jesteśmy przymuszani do korzystania z promocji, tzn. możemy dopisać sobie dowolne produkty, a nawet dodać do nich zdjęcia oraz dodać przypomnienie dla całej listy zakupów.

Ograniczenia!
Aby korzystać z aplikacji, musimy być połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
LidlLidl dla Android
2018-11-09

Ilość pobrań: 47 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Lidl