w
googluj
pl

Pogoda Wemple 2.0


ico
W zalewie programów zajmujących się tematyką pogodową ciężko wymyślić już coś nowego – współczesne aplikacje przeładowane są dziesiątkami często niepotrzebnych dodatków i bajerów, które niezbyt współgrają z wydźwiękiem całej produkcji. Znacznie bardziej liczy się teraz funkcjonalność i minimalizm, a przede wszystkim – dokładne przekazanie użytkownikom prognozy pogody na nadchodzące dni. Wszystkie te warunki spełnia aplikacja Pogoda Wemple stworzona przez polskiego programistę Krzysztofa Dróbaka.

Aplikacja to tak naprawdę zestaw kart przynoszący nam komplet potrzebnych informacji odnoszących się do aktualnej prognozy pogody i innych zjawisk meteorologicznych. Program oparty jest na module lokalizacji, dzięki któremu przekazywane dane dotyczą rejonu, w którym aktualnie przebywamy. Sprawia to, iż otrzymywana prognoza pogody jest bardzo precyzyjna, a kolejne interwały czasowe poszczególnych zmian warunków atmosferycznych stają się mniejsze. Oprócz lokalizacji wskazanych przez GPS-a możemy również samodzielnie dodać trzy dodatkowe miejsca, dla których program przygotuje nam szczegółową prognozę na kolejne dni – mogą być to miasta z praktycznie całego świata.

Program oferuje dwa warianty prognozy długoterminowej – 5 dniową w wariancie „godzina po godzinie” lub 14 dniową, opartą na dwóch różnorodnych modelach prognozowania pogody. Oprócz informacji odnoszących się do temperatury znajdziemy tutaj także dane odnośnie siły wiatru, sumy opadów, zachmurzenia czy wilgotności.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze.

Spolszczenie!
Program od razu uruchamia się w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Pogoda WemplePogoda Wemple dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 64 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pogoda Wemple