w
googluj

FIT Radio Workout Music 2017.12.11.1830


ico
Wielokrotnie udowodniono już, że korzystanie z muzyki wspiera działanie w wielu różnorodnych codziennych zajęciach i obowiązkach. Jednym z nich jest trening fizyczny fitness – różnorodne dźwięki wpływają na naszą przyjemność z ćwiczeń i pozwalają znacznie zintensyfikować prowadzone działania. Wiedzą o tym również twórcy aplikacji mobilnych, przygotowując program FIT Radio Workout Music przeznaczony dla użytkowników urządzeń z Androidem na pokładzie.

Dzieło studia Social Study Media daje nam dostęp do ponad 25 stacji umożliwiających nam posłuchanie utworów z różnorodnych gatunków: są to zarówno spokojne, jazzowe czy ambientowe kawałki, jak i energetyczne disco czy elektronika. Oprócz tego w programie znajdziemy tysiące Miksów i play list stworzonych przez profesjonalnych DJ-ów – ich tytuły określają, w których gatunkach poruszają się dane zestawy, a najlepszą wskazówką dla osób planujących poświęcić czas na ćwiczenia będzie specjalna sekcja, gdzie umieszczane są playlisty przeznaczone dla danego typu treningu. Coś dla siebie znajdą miłośnicy biegania, aerobiku czy też treningu dostosowanego do odpowiedniej ilości uderzeń serca na minutę. Każdą odnalezioną playlistą możemy ponadto podzielić się ze znajomymi lub dodać ją do listy ulubionych.

Dużym plusem dla fanów ćwiczeń jest możliwość synchronizacji aplikacji z programami wspomagającymi treningi – dzięki temu z FIT Radio Workout Muic skorzystają również użytkownicy Runkeepera, Runtastica czy Nike+. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
FIT Radio Workout MusicFIT Radio Workout Music dla Android
2017-12-14

Ilość pobrań: 13 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FIT Radio Workout Music