w
googluj

HabitBull - Habit Tracker 1.5.10


ico
Utrzymanie planu codziennych obowiązków zgodnie z wcześniejszymi założeniami to nierzadko bardzo trudne zadanie, wymagające sporych pokładów cierpliwości i samozaparcia, a przede wszystkim konsekwencji w działaniu. Wielu użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android korzysta z różnorodnych aplikacji pozwalających na wypełnienie rutynowych czynności – z tego też powodu warto rzucić okiem na HabitBull – Habit Tracker.

Program to podręczny organizer naszych codziennych czynności, pozwalający monitorować stan wybranych czynności i kontrolować ich wykonanie. Aplikacja pozwala na wprowadzenie do bazy danych własnych obowiązków w podziale na dwie tematyki – pierwsze z nich to czynności, na temat których możemy zadać pytanie z możliwą odpowiedzią „Tak” lub „Nie”, te drugie to z kolei codzienne przyzwyczajenia określane liczbą np. „dziś zjem 3 kanapki” albo „jutro wypiję tylko jedno piwo zamiast trzech”. Następnie za pomocą kreatora nazywamy określony nawyk, wybieramy kolor charakterystyczny dla danej kwestii i wybieramy tematykę utworzonej czynności. Finalnym etapem jest określenie godziny oraz dnia, w którym ma pojawić się komunikat przypominający o wykonaniu danej czynności.

W utrzymaniu codziennego rygoru pomaga nam specjalny kalendarz, w którym możemy określać, czy zaplanowane zadania na dany dzień zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Celem użytkownika jest rzecz jasna utrzymanie jak najdłuższej serii wypełnionych planów, co określa zielona obwódka wokół wybranego dnia miesiąca. Naszą skuteczność określają także automatycznie generowane wykresy pokazujące, które elementy codziennego porządku wymagają jeszcze poprawki, a które wypełniamy w stu procentach. Co jakiś czas aplikacja przedstawia nam także szereg cytatów mających na celu zmotywowanie użytkownika do pracy nad sobą i nad swoimi negatywnymi przyzwyczajeniami. Program został udostępniony w języku angielskim.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze.

Spolszczenie!
Program w angielskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
HabitBull - Habit TrackerHabitBull - Habit Tracker dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 32 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
HabitBull - Habit Tracker