w
googluj
pl

Animated Weather 6.7.1.5f1


ico
Animated Weather to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia dodanie na pulpit widżetów z informacją o stanie lub prognozie pogody. Umożliwia też korzystanie z informacji pogodowych poprzez interfejs programu, co z kolei spowoduje, że będziemy świadkami ładnych animacji: deszczu, śniegu, błyskawic itp.

Dostępne są dwa rozmiary widżetów: 4x2 oraz 2x1. Po ich wybraniu i umiejscowieniu na pulpicie, będziemy musieli jeszcze określić parametry w interfejsie aplikacji. Jeśli chodzi o większy widżet, parametry to: skin (skórka, czyli motyw graficzny), dzień informacji pogodowych (stan obecnej pogody, prognozę na dzisiaj, na jutro, na pojutrze), a także aplikacja, która ma być uruchamiana po tapnięciu w widżet. Natomiast w wypadku mniejszego widżetu parametrem jest dzień prognozy.

Po przejściu do interfejsu aplikacji będziemy musieli też oczywiście ustalić miejscowość, której pogoda ma dotyczyć. Skorzystać można nie tylko z wyszukiwarki, ale też z czujnika GPS. Po wybraniu miejscowości oraz serwisu, z którego dane będą pobierane, będziemy musieli odczekać chwilę na ich załadowanie. Będziemy mogli następnie przesuwać zawartością ekranu, która pokazuje aktualną porę dnia i temperaturę. Tapnięciem w ekran zmienimy szczegółowość pokazywanych danych. W menu aplikacji dostępne są różne tematy graficzne tła: las, kanion, wyspa, ocean itp. Co ciekawe, jest też opcja wybrania obrazu z własnych zasobów.

Animacje są bardzo efektowne, realistyczne i piękne - zwłaszcza gdy przechodzimy w prognozie pogody z dnia słonecznego i bezchmurnego w deszczowy i burzowy. Niestety, program może mieć problemy z nawiązywaniem połączenia z serwerem; miejmy to na uwadze przy jego testowaniu.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 12,54 zł. Jest możliwość pobrania z Google Play darmowych skórek.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie, ale nie wszystko zostało spolszczone

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Animated WeatherAnimated Weather dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 152 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Animated Weather