w
googluj

Runtastic Squats 1.13


ico
Runtastic Squats to wspaniały sposób na to, aby wzmocnić mięśnie nóg. Jest to aplikacja dostępna m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która pomoże Ci w trenowaniu przysiadów: da Ci plan treningowy, a przysiady sama będzie zliczać. Nie ma znaczenia, czy w tym momencie jesteś w stanie zrobić 50 przysiadów, czy może tylko kilka. Jeżeli będziesz konsekwentnie trenował przy użyciu tego narzędzia, nawet 100 przysiadów nie będzie stanowić dla Ciebie problemu.

Wykonywanie ćwiczeń przy pomocy tego narzędzia wygląda w ten sposób, że przysiady robimy trzymając jednocześnie urządzenie mobilne w dłoniach. Bardzo łatwo sobie to wyobrazić - i tak to też w rzeczywistości też wygląda. Po pierwsze, urządzenie - dzięki akcelerometrowi - samo zlicza przysiady. Po drugie, nasz wynik jest cały czas przed naszymi oczami. Prócz trzymania urządzenia w dłoniach nie musimy nic innego robić. Oczywiście można oszukiwać: wystarczy trząść urządzeniem, aby przysiady "robiły się same", ale kto chce oszukiwać samego siebie?

Jak wspomniano, do naszej dyspozycji oddano plan treningowy. Polega on na tym, że mamy 9 dni treningowych: dzień pierwszy polega na zrobieniu 4, 3, 2 a potem 2 przysiadów. Między przysiadami mamy przerwy. "Dzień" nie oznacza rzeczywistego dnia, ale jest to dzień treningowy - tzn. taki, który możemy nawet pominąć, jeśli nie jesteśmy w stanie zrobić danej, narzuconej nam liczby przysiadów. Wersja darmowa tej aplikacji kończy się 9 dnia treningowego, kiedy to mamy do zrobienia 20 przysiadów. Można powiedzieć: to niewiele. Rzeczywiście. Ogólnie rzecz biorąc, program posiada 3 główne poziomy treningowe, jednakże wersja darmowa udostępnia tylko ten podstawowy poziom. Docelowo można wytrenować się tak, że zrobi się 150 przysiadów - a to już wynik nie byle jaki.

Aplikacja udostępnia nam różne pomoce. Jest trener głosowy, odliczanie do sesji treningowej, wykres naszych rezultatów. Prócz trybu sesji treningowej, dostępny jest też tryb praktyki, w którym robimy tyle przysiadów, ile chcemy i kiedy chcemy. W trybie tym możemy pobić swój rekord; jest to zresztą możliwe też w trybie sesji treningowej, gdyż po ukończeniu ostatniej partii przysiady można kontynuować. Jeżeli zdecydujemy się na założenie konta w Runtastic, wówczas nasze rekordy - łączna liczba wszystkich przysiadów oraz najlepszy pojedynczy rezultat - będziemy mogli przeglądać w interfejsie aplikacji w kontekście innych użytkowników oraz w witrynie internetowej. Motywujące jest też zdobywanie specjalnych odznak za robienie postępów w treningu.

Na koniec powiedzmy, że Runtastic Squats to niejedyna aplikacja treningowa od słynnego Runtastic - słynnego za sprawą programu o tej samej nazwie, który bardzo pomaga w bieganiu. Oprócz Runtastic Squats możemy też pobrać: Runtastic Push-Ups (trenera pompek), Runtastic Sit-Ups (trenera brzuszków) i Runtastic Pull-Ups (trenera pociągnięć). Wszystkie te aplikacja są do siebie bardzo podobne i do ich interfejsów możemy przechodzić bezpośrednio z innych, co jest znacznie szybsze, niż przez ich tradycyjne ich uruchamianie. Chociaż tekst ten dotyczy przede wszystkim Runtastic Squats, to chcemy jednakowo polecić te pozostałe aplikacje. Po założeniu konta w aplikacji internetowej Runtastic - choć skupia się ona na mobilnej aplikacji do biegania - będziemy mieć jednak też dostęp to statystyk z tych 4 programów.

Uwaga!
Warto pobrać również pozostałe aplikacje z tej serii: Runtastic Push-Ups, Runtastic Sit-Ups oraz Runtastic Pull-Ups. Można potem przechodzić z interfejsu jednej aplikacji do drugiej niemal natychmiastowo. Dostęp do prostych statystyk treningowych z tych programów można mieć z poziomu aplikacji internetowej Runtastic, która dostępna jest w witrynie https://www.runtastic.com/

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 7,99 zł i oprócz usunięcia reklam oferuje kolejne poziomy treningowe czy aktywację funkcji powiadomienia o treningu.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Runtastic SquatsRuntastic Squats dla Android
2018-07-25

Ilość pobrań: 35 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Runtastic Squats