w
googluj

GTasks: Todo List & Task List


ico
Wypełnianie uprzednio zaplanowanych czynności na przestrzeni całego dnia nierzadko okazuje się bardzo karkołomnym zajęciem – często zapominamy o rzeczach, które sobie założyliśmy, a na wykonanie wielu z nich czasami jest już po prostu za późno. Z tego też powodu warto skorzystać z bardzo przydatnych i pomocnych aplikacji pozwalających nam na ustalenie i trzymanie się wcześniej określonego planu. Wartą uwagi propozycją dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android jest GTasks: Todo List & Task List.

Dzięki temu programowi w bardzo prosty sposób przygotujemy zestaw zadań i czynności, których wykonanie planujemy na kolejne dni miesiąca. Za pomocą kalendarza i zegara w precyzyjny sposób określimy dokładną datę rozpoczęcia i zakończenia danej pracy. Nie brak także narzędzi, za pomocą których ustalimy priorytet czy sprawdzimy czas stworzenia danego wydarzenia. Zaplanowane działania możemy przeglądać i odznaczać na wygodnej i intuicyjnej liście.

Dużą zaletą programu jest możliwość jego synchronizacji z usługą Google Task, również pełniącą rolę prostego organizera. GTasks: Todo List & Task List umożliwia także przypisanie do przypisanie wielu kont stworzonych w Google i wymianę poszczególnych zadań i czynności pomiędzy nimi, co rzecz jasna szalenie usprawnia i ułatwia organizację czasu. O wykonaniu danej czynności z pewnością przypomni nam bardzo wygodny widget, który możemy umieścić w dowolnym miejscu głównego ekranu. Aplikacja została udostępniona za darmo w języku angielskim.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
GTasks: Todo List & Task ListGTasks: Todo List & Ta... dla Android
2014-07-02

Ilość pobrań: 8 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
GTasks: Todo List & Task List