w
googluj

Runtastic Six Pack 1.8


ico
Na ćwiczenie mięśni brzucha nigdy nie jest zła pora. Czy lato, czy zima - nie ma to znaczenia. Nie ma też znaczenia to, że nie chodzisz na siłownię. (A jeśli już chodzi na siłownię - tylko gratulacje!). Zresztą - już nawet o ćwiczeniach nie musisz myśleć, bo wystarczy, że masz urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android i zainstalujesz sobie aplikację Runtastic Six Pack, dzięki której przejdziesz od słów do czynów. Będziesz mógł od teraz trenować mięśnie brzucha np. w domu, a pomogą Ci w tym precyzyjnie rozpisane plany treningowe oraz filmiki dokładnie pokazujące, jak wykonywać dane ćwiczenia; możesz przy tym określić, czy na filmie występować ma mężczyzna, czy kobieta.

Wersja darmowa udostępnia nam 10 dni treningowych i mamy dostęp do 7 filmików, a więc i 7 rodzajów ćwiczeń. Sesja treningowa składa się z serii tych ćwiczeń przerywanych krótkimi przerwami; pierwszy dzień treningowy trwa tylko 8 minut, zaś ostatni - niemal 15 minut; w wersji płatnej ostatnia sesja trwa natomiast 40 minut. Przy wykonywaniu ćwiczeń towarzyszyć może nam głos trenera, co jest bardzo przydatne. Co jednak najważniejsze: nie musimy przechodzić do danej sesji, aby zobaczyć filmy instruktażowe. Początkowo możemy przecież w ogóle nie orientować się w angielskich nazwach ćwiczeń i ich zawartości - ale jest na to sposób. Aplikacja oferuje nam bowiem oddzielną sekcję zawierającą wszystkie filmy, więc możemy je spokojnie obejrzeć w dowolnej chwili; podzielone są one zasadniczo na 3 części (3 poziomy trudności). Przy okazji możemy dodawać filmy do ulubionych; filtrowanie ich dostępne jest jednak tylko w wersji płatnej. Prócz ściśle określonych dni treningowych, możemy brać udział w sesjach przygotowanych oddzielnie. Wielką zaletą jest to, że możemy też utworzyć własne sesje przez podanie nazwy sesji, dokładne określenie ćwiczeń (spośród dostępnych) i liczby powtórzeń itp.

Six Pack to kolejna świetna inicjatywa Runtastic. Jest świetnie zaprojektowana, a dostarczone filmy instruktażowe są wręcz idealne. Wersja darmowa tego programu ma ograniczenia, które częściowo wyżej wymieniliśmy, ale i tak to, co otrzymujemy, pozwoli nam dobrze wejść w (oby!) długi trening i - jeśli wcześniej nie ćwiczyliśmy - da nam już niezły wycisk; rezultaty gwarantowane!

Uwaga!
Aplikacja jest zintegrowana z odtwarzaczem muzycznym Runtastic Music.

Ograniczenia!
Możliwe jest zarejestrowanie się w serwisie Runtastic; z poziomu witryny Runtastic.com będziemy mogli potem śledzić nasze aktywności (nie tylko z tej konkretnej aplikacji, ale i z innych oferowanych przez tego producenta). Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem; wyświetlane są po zakończonej sesji treningowej. Dostępna jest wersja Pro, która likwiduje reklamy oraz odblokowuje wszystkie filmiki itp.; kosztuje 19,99 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Runtastic Six PackRuntastic Six Pack dla Android
2018-07-24

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Runtastic Six Pack