w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 206
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6478 dni
pl

blue pocket 4.0.6


ico
blue pocket to nazwa aplikacji wydanej na urządzenia mobilne, m.in. na smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android, która umożliwia dostęp do promocji, zniżek, rabatów, udostępnionych przez partnerów aplikacji pochodzących z różnych branż i placówek, m.in. restauracji, sklepów odzieżowych, salonów urody, klubów fitness. Aby otrzymać "upolowaną" zniżkę, należy odpowiedni kupon pokazać obsłudze lokalu na ekranie urządzenia.

Po uruchomieniu programu będziemy musieli się zarejestrować. Wymagane dane to: adres e-mail, hasło (składające się co najmniej z 6 znaków), rok urodzenia, płeć i kod pocztowy. Po ich podaniu, będziemy jeszcze musieli potwierdzić rejestrację przez kliknięcie w link przesłany na podany przed chwilą adres e-mail (uwaga: możliwe, że na e-mail ten będziemy musieli kilka chwil poczekać).

Po wykonaniu tych czynności znajdziemy się na ekranie głównym programu, z którego z kolei będziemy mogli przejść m.in. do funkcji:
• Karty - możliwe jest dodanie posiadanej karty rabatowej lub pobranie jej z sieci; w tym drugim wypadku, wyszukiwać je można wedle podanych kategorii (np. gastronomia, kino i teatr, odzież, zdrowie i uroda) lub wedle miast; po wybraniu konkretnej placówki, np. sieci pizzerii w danym mieście, będziemy mogli poznać jej dokładną lokalizację; niestety, minusem tej funkcji jest to, że podaje nam ona listę wszystkich polskich placówek należących do danej sieci, a więc z listy tej będziemy musieli odszukać konkretne miasto (nawet, jeżeli wcześniej wyszukiwaliśmy wedle miast), aby w końcu zobaczyć lokalizację na mapie (wykorzystywane w tym celu są Mapy Google); aby pobrać kartę będzie trzeba wypełnić pole formularza - dane te zostaną przekazane "jedynie wystawcy karty"; można się też zapoznać z warunkami otrzymania karty (tzn. regulaminem),
• Kupony - procedura otrzymywania zniżek jest oczywiście prostsza w przypadku jednorazowych kuponów rabatowych; w podobnym interfejsie, co sekcja kart, wybieramy placówkę według kategorii lub miasta; po tapnięciu w konkretny rabat, nie przejdziemy jednak do oddzielnego okna, gdyż krótka informacja o zniżce pojawi się na tym samym ekranie; dostępne opcje to pobranie kuponu oraz zobaczenie lokalizacji na mapie; pobranie kuponu oznacza, że znajdzie się on w naszym wirtualnym portfelu, czyli będziemy mieć do niego dostęp z poziomu aplikacji.

Program nie wygląda zbyt nowocześnie, ale jest łatwy w obsłudze. Umożliwia synchronizowanie danych, jak i utworzenie profilu, przez co, po podaniu kilku kluczowych danych, łatwiej nam będzie potem wypełniać ankiety przy pobieraniu nowych kart (inaczej mówiąc: to domyślne dane, jakie mają być podawane wystawcom kart). Informację zbiorczą o liczbie posiadanych np. kuponów mamy na ekranie głównym. Dodatkowo istnieje możliwość dodawania kart i kuponów do ulubionych. Jeśli mamy już kartę czy kupon w formie papierowej, możemy je dodać poprzez wpisanie danych, przy czym należy pamiętać - o czym jesteśmy zresztą ostrzegani przy dodawaniu karty - że "karta w formacie elektronicznym może nie być honorowana we wszystkich lokalach danej sieci".

Ograniczenia!
Aby korzystać z aplikacji, konieczna jest rejestracja.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
blue pocketblue pocket dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 9 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
blue pocket