w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 220
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6478 dni
pl

Numerki 1.5.4


ico
Numerki to nazwa aplikacji wydanej na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, która umożliwia błyskawiczne sprawdzenie zwycięskich liczb, a także wysokości wygranych, w popularnych grach losowych: Lotto, Lotto Plus, Joker, Mini Lotto, Kaskada oraz Multi Multi.

Ekran startowy udostępnia nam możliwość szybkiego przejścia do wyników jednej z tych gier. Szczegółowe dane obejmują wylosowane liczby, liczbę zwycięzców, kwoty wygranych, kwotę kumulacji. Można przeglądać nie tylko najnowsze rezultaty, ale też z wcześniejszych dni - np. przez podanie daty losowania. Dla ciekawych, jest też dostępna lista rekordowych wygranych w historii danej gry z informacjami o mieście kolektury, dacie i kwocie wygranej.

Aby zobaczyć zwycięskie liczby, należy mieć aktywne połączenie z internetem. Później można je przeglądać w trybie offline. Oprócz tego w trybie offline można wygenerować zestaw przypadkowych liczb w grach Lotto, Joker, Mini Lotto oraz Multi Multi. Obsługa tej funkcji jest banalnie prosta, bo po przejściu do ekranu losowanie wystarczy tylko wybrać odpowiadającą nam zakładkę z grą i tapnąć w losowanie. Jedynie w Multi Multi możemy sprecyzować liczbę typowanych liczb; wybrać można od 1 do 10.

W trybie offline dostępna jest też funkcja o nazwie "Porównanie szans na wygraną", dzięki której zobaczyć można m.in. przybliżone wysokości wygranych, liczone jako średnie z wygranych z 6 miesięcy. Wedle tego zestawienia prawdopodobieństwo trafienia np. szóstki w Lotto i wygrania niemal 7 mln zł to 1:13.983.816, a prawdopodobieństwo trafienia trójki i wygranie ok. 20 zł to 1:57. Podobne statystyki można przejrzeć w odniesieniu do innych gier.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Aby sprawdzić najnowsze wyniki, musimy być online.

Wymagania!
Android 2.0.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
NumerkiNumerki dla Android
2014-06-04

Ilość pobrań: 113 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Numerki