w
googluj

MediSafe Meds & Pill Reminder 7.36.04442


ico
Dbanie o regularne przyjmowanie leków w określonych porach nierzadko sprawia sporo problemów – związane jest to przede wszystkim ze zbyt dużą ilością zajęć, która często uniemożliwia skuteczne sięganie po medykamenty, jak również błędów podczas zażywania odpowiednich tabletek we wskazanych przez lekarza porach. Osobom, które mają z tym notoryczne kłopoty, warto polecić prostą, acz szalenie funkcjonalną aplikację pozwalającą utrzymać tę kwestię we właściwym porządku. Pomoże w tym program MediSafe Meds & Pill Reminder przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Dzieło studia Medisafe Project w bardzo prosty sposób przypomni nam o momencie, w którym powinniśmy zażyć wybrane leki. Proces zaczyna się od skorzystania z prostego kreatora, w którym wybieramy medykamenty z listy zamieszczonej w aplikacji lub też sami wpisujemy typ oraz nazwę środka. By ustawić przypomnienie, należy wybrać jeszcze godzinę, w której program poinformuje nas o dawce, jak również kolor i kształt graficznego oznaczenia tabletki, która pomoże nam w rozpoznaniu lekarstwa. Aplikacja przypomni nam o konieczności sięgnięcia po leki na jeden z dwóch sposobów – za pomocą okienka pojawiającego się w centrum ekranu głównego lub dzięki informacji pojawiającej się w pasku powiadomień.

MediSafe Meds & Pill Reminder da nam również znać w momencie, w którym zapasy wybranych leków zaczną się wyczerpywać – wówczas na ekranie zaobserwujemy monit ze stosowną informacją. W przygotowaniu odpowiednich medykamentów pomoże także bardzo przejrzyste główne menu programu zawierające koło podzielone na cztery pory dnia – pozwala to na łatwe sprawdzenie, jakie środki musimy jeszcze zażyć w kolejnych godzinach.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
MediSafe Meds & Pill ReminderMediSafe Meds & Pill R... dla Android
2017-08-01

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MediSafe Meds & Pill Reminder