w
googluj
pl

Baby Manager 340


ico
Baby Manager to dziennik poczynań dziecka (niemowlęcia) w ramach aplikacji mobilnej dostępnej dla systemu operacyjnego Android (wersja dla iOS w planach). Pozwala dodawać różnego rodzaju wpisy tak na bieżąco, jak i po czasie (gdy zapomnimy). Choć program nie pochodzi z Polski i zawiera dużo tekstów (w tym również porady), to jest doskonale przetłumaczony. Ponadto cechuje się nowoczesnym wykonaniem z kolorowym Material Design na czele. To praktycznie rzecz biorąc perfekcyjna aplikacja w swojej kategorii, więc jeżeli chcesz śledzić życie swojego kochanego dzidziusia - lub nawet wielu! - w smartfonowy, skrupulatny sposób, z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Program umożliwia odnotowywanie:
• karmienia - wszystkie opcje: lewa pierś (licznik czasu), prawa pierś (licznik czasu), mleko z butelki (liczba ml - modyfikowane, mleko matki), odciągnięte mleko (lewa pierś, prawa pierś - liczba ml), posiłek stały (słoiczek, kaszka, warzywa, owoce, sok, nabiał, węglowodany, mięso),
• snu - dostępny jest licznik czasu; przy okazji dodajmy, że tak, jak w przypadku innych aktywności, jest dodatkowo możliwość sporządzania dowolnych notatek,
• zmian pieluch - ustawia się czas zmiany oraz jej przyczynę (siku, kupa - albo cała naprzód: i jedno, i drugie),
• pomiarów - chodzi o wzrost, wagę i obwód główki; po wprowadzeniu kilku pomiarów otrzyma się dostęp do wykresów,
• temperatury - po prostu się ją wpisuje; nie jest to jednak aktywność dostępna domyślnie za darmo, ale jedna z płatnych, którą można za darmo włączyć.

Po pierwszym uruchomieniu, założenie w aplikacji konta poprzez dane z Google/Facebooka jest tylko opcjonalne. Profil dziecka składa się z imienia, daty urodzenia i płci, a oprócz tego można dodać zdjęcie (galeria/aparat). 3 ekrany właściwego interfejsu to: pulpit (w tym podsumowanie dnia i porady), wykresy poszczególnych aktywności, profil dziecka. Jak wspomniano, można prowadzić pamiętniki wielu maluszków na raz. Łatwo przełączać się między jednym a drugim. Profil danego niemowlaka można udostępnić mężowi e-mailem. Dostępny jest system przypomnień o karmieniach. Można m.in. określić częstotliwość alertu oraz wyłączyć go w porach nocnych. Do dyspozycji użytkowniczki są też widżety ułatwiające dodawanie konkretnych zdarzeń z poziomu pulpitu.

Co o tej aplikacji mówi się w Google Play? Oto komentarz chyba najbardziej zadowolonej użytkowniczki z wszystkich: "Używam od urodzenia córki, czyli już ponad 2 miesiące. Nie wyobrażam sobie życia bez tej apki. Nie muszę się zastanawiać kiedy ostatnio spała, jadła i czy akurat jest zmęczona czy głodna. I nie patrzę na zegarek w nocy, bo rano sobie tylko patrzę ile razy się budziła. Pięknie widać na wykresach jak dziecko się zachowuje i można wyłapać kiedy ma np. skoki rozwojowe".

Ograniczenia!
Tylko opcjonalna jest rejestracja profilu przy użyciu konta społecznościowego Google albo Facebook. Aplikacja wyświetla reklamy (również pełnoekranowe) w trybie online. Wersja SUPER usuwa reklamy, odblokowuje wszystkie aktywności (temperatura, spacer, kąpiel, notatka, nastrój, leki, leżenie - choć wybraną można mieć bezpłatnie) oraz daje możliwość zmiany ich kolejności oraz ukrycia niechcianych. Kosztuje 13,99 zł.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Baby ManagerBaby Manager dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 194 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Baby Manager