w
googluj

Wallet 1.1


ico
Wallet to aplikacja mobilna pozwalająca w łatwy sposób śledzić: 1) ile pieniędzy ktoś ma zwrócić nam, a także 2) ile pieniędzy to my mamy zwrócić i komu. Program dostępny jest dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i do działania wykorzystuje naszą książkę adresową, tzn. jeżeli podamy imię osoby, która znajduje się w książce adresowej, to będziemy mogli widzieć jej obrazek (awatar) bezpośrednio na ekranie tej aplikacji i obok kwoty długu. (Nie ma jednak funkcji przekierowującej do aplikacji Telefonu w celu zadzwonienia do takiej osoby). Aby chronić dane wprowadzone do aplikacji, możemy w niej ustawić kod PIN, który zablokuje wejście do interfejsu.

Ekran główny to po prostu lista osób, kwot długów oraz dat/czasów ich dodania do bazy danych. Na zielono oznaczono kwoty należne nam, a na czerwono kwoty, które my jesteśmy winni. Gdy będziemy umieszczać w bazie nową osobę (przycisk FAB), wówczas określimy: 1) jej status - czy to one są dłużnikami, czy może my; 2) kwotę - choć program nie jest spolszczony, to domyślnie pozwala na korzystanie z naszych rodzimych złotówek jako podstaw wartości; 3) imię osoby - jak powiedziano, możliwe jest powiązanie osoby z kontaktem z książki adresowej w celu wyświetlania jej osobistej ikony; 4) notatkę - ale to tylko opcja; jeżeli dodamy jakiś tekst, będzie widoczny na ekranie głównym.

Jeżeli na naszej liście znajdzie się więcej niż jedna osoba, to na samej górze aplikacji, w pasku narzędziowym, poznamy sumę kwot. Jeżeli dany dług zostanie już w rzeczywistości uregulowany, należy w aplikacji wybrać awatar osoby, a następnie odpowiednią ikonę opcji z paska narzędziowego. Taki przeszły dług trafi do archiwum; długi archiwalne symbolizowane będą kolorem siwym bez względu na naszą rolę. Jeżeli z kolei jakiś dług zmieni swoją wartość, to można go zaktualizować po tapnięciu w panel osoby - w dowolne miejsce z wyjątkiem awataru osoby. Dostępna jest wyszukiwarka osób znajdujących się w bazie oraz filtr umożliwiający odseparowanie długów: domyślnie widoczne są tylko bieżące, ale możliwe jest wyświetlanie tylko archiwalnych albo i bieżących, i starych jednocześnie.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
WalletWallet dla Android
2017-04-17

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Wallet