w
googluj

AKVIS HDRFactory 7.5.1032


AKVIS HDRFactory to narzędzie do tworzenia obrazów HDR. Za pomocą aplikacji uzyskamy sceny o dużej rozpiętości tonalnej - możemy posłużyć się wieloma kadrami o różnych ekspozycjach jak również pojedynczym ujęciem. Program pozwala na uzyskanie dobrze wyglądających efektów niewielkim kosztem.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs, posiadający kilka cech ułatwiających tworzenie obrazów HDR. Podczas modyfikacji obrazów mamy do dyspozycji podgląd zdjęcia przed i po obróbce oraz możliwość płynnego skalowania widoku. Edycja składa się z kilku prostych kroków. Na początku pracy z programem należy wczytać pliki graficzne - możemy to zrobić za pomocą metody Drag&Drop lub standardowego okna dialogowego. Warto zaznaczyć, że aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty zdjęć (JPEG, CR2, RW2, RAW, ORF, ARW, SRW, PEF, RAF, DNG, KDC, PNG, BMP, CRW, TIFF). Po załadowaniu plików graficznych następuje generowanie obrazu HDR. W dalszej kolejności możemy dostosować parametry zdjęcia do własnych potrzeb. Funkcjonalność w tym zakresie jest dosyć rozbudowana i obejmuje między innymi:
- usuwanie duchów i wymazywanie niepotrzebnych fragmentów,
- obracanie obrazu,
- zmianę właściwości mapowania tonów (nasycenie, jasność, detale, ułożenie zdjęć),
- dostosowywanie parametrów zdjęcia (korekcja tonalna, głębokość barw, kontrast, wygładzanie, intensywność kolorów, usuwanie szumów)
- zastosowywanie efektów (balans bieli, winieta, poświata),
- korzystanie z predefiniowanych ustawień (wysoki/niski kontrast, portret, realistyczny HDR, surrealizm, żywe kolory, styl retro i wiele innych),
- cofanie i powtarzanie operacji,
- drukowanie i zapisywanie plików.

Program posiada przyzwoitą dokumentację, dostępną po naciśnięciu na przycisk "?". Narzędzie współpracuje z systemami Windows i Mac OS X. Co ciekawe, aplikacja może także pracować w postaci pluginu do popularnych edytorów graficznych - szczegółowe informacje znajdziemy na stronie produktu.

Ograniczenia!
AKVIS HDRFactory jest dostępny na zasadach licencji trial. Aplikacja działa przez 10 dni od daty instalacji - po upływie okresu próbnego należy usunąć ją z systemu operacyjnego bądź zakupić kod aktywacyjny. Podczas uruchamiania programu należy wybrać, z której edycji (Home, Home Deluxe, Business) chcemy skorzystać.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
AKVIS HDRFactoryAKVIS HDRFactory 7.5.1032
Wersja stabilna 32-bitowa
52.9 MB | 2021-01-20
AKVIS HDRFactory 7.5.1062
Wersja stabilna 64-bitowa
55.49 MB | 2021-01-20

Ilość pobrań: 378 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AKVIS HDRFactory