w
googluj

SNS-HDR Lite 2.7.3


SNS-HDR Lite to lekkie narzędzie do tworzenia obrazów o dużej rozpiętości tonalnej (High Dynamic Range). Aplikacja przyda się również do wywoływania i podstawowej obróbki plików RAW popularnych producentów sprzętu fotograficznego. Wyróżnia się przede wszystkim stabilnym działaniem i wysoką jakością generowanych zdjęć.

Aplikacja posiada jedną, aczkolwiek dla wielu użytkowników kluczową wadę - nie oferuje interfejsu graficznego. Obsługa odbywa się za pośrednictwem linii komend. Użytkownik wydaje polecenia składające się z odpowiednio dobranych przełączników. Dużym ułatwieniem jest jednak możliwość przeciągania zdjęć na ikonę programu - fotografie zostaną automatycznie przetworzone na podstawie dobranych przez algorytmy parametrów. Odpowiednio zdefiniowane skróty pozwolą natomiast na jeszcze szybsze dokonanie obróbki.

Program udostępnia kilka predefiniowanych zestawów ustawień (dramatic, natural, neutral, night, interior, ldr, soft), konwersję do sRGB oraz obsługę zapisu do plików graficznych w formatach JPEG oraz TIFF (wersje 8-bitowa i 16-bitowa). Możliwa jest ponadto automatyczna korekcja położenia zdjęć. Dodatkowe przełączniki pozwalają również na usuwanie artefaktów, zmianę rozmiaru wynikowego pliku czy skorzystanie z trybu panoramicznego.

Autor oprócz wydania darmowego, przygotował także wersję płatną, o większej liczbie dostępnych funkcji.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
SNS-HDR LiteSNS-HDR Lite 2.7.3
Wersja stabilna
12 MB | 2021-05-10

Ilość pobrań: 558 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SNS-HDR Lite