w
googluj

HDR Projects platin 1.23.01803


HDR Projects platin jest to program do tworzenie obrazów o dużej rozpiętości tonalnej. Technika HDR (High Dynamic Range) pozwala uzyskać obraz maksymalnie zbliżony do rzeczywistości. Program nakłada na siebie kilka obrazów tego samego kadru, różniących się od siebie ekspozycją (czyli niedoświetlonych lub prześwietlonych), i tworzy z nich jeden obraz, który charakteryzuje się pełnym zakresem kontrastu, co automatycznie przekłada się na żywe, naturalne barwy oraz więcej dobrze widocznych szczegółów.

Program umożliwia wykonanie obrazu HDR zarówno z pojedynczego zdjęcia, jak i z serii zdjęć, wykonanych w technice autobracketingu (automatycznej ekspozycji kilku kadrów z różnymi parametrami). Aplikacja została wyposażona w rozmaite algorytmy (generowanie obrazu HDR, mapowanie tonów) oraz kilkadziesiąt ciekawych efektów, które urozmaicą i wzbogacą efekt końcowy.

Program posiada także inne możliwości, jak np. usuwanie efektu ducha, tryb wsadowy (równoległa obróbka kilku obrazów) czy tryb rysunkowy, które daje użytkownikowi dużo lepszą kontrolę nad obrabianym obrazem.

Wynik naszej pracy możemy zapisać w jednym z kilku popularnych formatów graficznych (JPG, TIF/TIFF, TIF32, PNG, HDR, EXR, PFM).

Uwaga!
Do zainstalowania niezbędna jest bezpłatna rejestracja.

Ograniczenia!
Bezpłatna wersja demonstracyjna opatruje każdy plik wynikowy znakiem wodnym.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
HDR Projects platinHDR Projects platin 1.23.01803
Wersja stabilna
48.87 MB | 2013-05-21

Ilość pobrań: 295 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
HDR Projects platin