w
googluj
pl

SNS-HDR Pro 2.7.3.1


SNS-HDR Pro to solidne narzędzie do tworzenia zdjęć o szerokim zakresie tonalnym. Aplikacja wspomaga użytkownika na wszystkich etapach tego procesu - począwszy od dopasowania zdjęć o różnym poziomie ekspozycji, poprzez zmianę parametrów obrazu aż po eksport wyników pracy do popularnych formatów. Program jest rozwijany przez programistę z Polski - Sebastiana Nibisza. Dzięki temu użytkownicy mają do dyspozycji bardzo dobrą, polską wersję interfejsu oraz równie solidną dokumentację.

Narzędzie nie jest zbyt skomplikowane - nie znajdziemy w nim zaawansowanych opcji konfiguracyjnych. Ma to jednak swoje niepodważalne zalety. Przede wszystkim interfejs jest bardzo przyjazny dla początkujących użytkowników komputera. Wystarczy wczytać zdjęcia, zmienić podstawowe parametry przetwarzania i zaczekać na stworzenie obrazu HDR. Po chwili będziemy mieli możliwość zmiany parametrów zdjęcia. Do dyspozycji oddano kilka zestawów (dramatyczny, LDR, naturalny, neutralny, noc, wnętrze) oraz panele, pozwalające na zmianę położenia krzywej RGB, dostosowanie koloru (temperatura, nasycenie, odcień) i światła (jasność, kontrast, cienie, kontrast średni, mikrodetale, mikrokontrast, czerń, ostrzenie). Modyfikację zdjęć ułatwiają także: okno historii, podgląd histogramu.

Pozostałe cechy SNS-HDR Pro:
- wbudowany moduł przetwarzania wsadowego,
- automatyczne wyrównywanie obrazów,
- usuwanie duchów i redukcja szumu,
- tworzenie panoram,
- możliwość redukcji rozmiaru wynikowych zdjęć,
- obracanie i odbicie lustrzane pionowe/poziome,
- możliwość korzystania z masek,
- szybkie otwieranie plików w zewnętrznym edytorze,
- obsługa profili kolorów monitora,
- winietowanie,
- obsługa plików RAW, SNS, HDR, JPEG, TIFF,
- obsługa mechanizmu Drag&Drop.

Uwaga!
Dostępna jest również darmowa wersja SNS-HDR Lite.

Ograniczenia!
Aplikacja jest dostępna w wersji demonstracyjnej (na wynikowe zdjęcia jest nakładany znak wodny). Dla użytkowników zdecydowanych na zakup pełnego wydania przygotowano dwa wydania: Home i Pro. Pierwsze z nich jest legalne tylko dla domowych użytkowników. Nie posiada także modułu przetwarzania wsadowego - jest jednak znacznie bardziej atrakcyjne cenowo.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.0 SP1 lub wyższej. Niezbędne są również komponenty Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package.

Spolszczenie!
Spolszczenie interfejsu powinno zostać ustawione automatycznie. Jeśli to nie nastąpi, należy nacisnąć na przedostatnią ikonę w menu, a następnie z listy wybrać pozycję Polski.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (12 głosów)

Strefa Download programu
SNS-HDR ProSNS-HDR Pro 2.7.3.1
Wersja stabilna
15.39 MB | 2021-09-08

Ilość pobrań: 529 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SNS-HDR Pro