w
googluj
pl

Speccy Portable 1.30.730


Speccy Portable to przenośna wersja programu Speccy. Jest to bardzo prosty program informacyjny, który zbiera i prezentuje w formie czytelnych zestawień, dane o komputerze użytkownika. Są to zarówno informacje o wersjach zainstalowanego oprogramowania, jak i dane techniczne podzespołów i aktualnych ustawień karty sieciowej. Jest to wersja Portable, która nie wymaga instalacji w systemie.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy uruchomić odpowiednią dla naszej architektury wersję programu, aby dane o sprzęcie zostały automatycznie zebrane i zaprezentowane w oknie narzędzia. Speccy w pierwszej chwili wyświetla wygodne podsumowanie, które zawiera jedynie podstawowe informacje o systemie operacyjnym, jego wersji, danych procesora, pamięci RAM, karty graficznej i innych podzespołów.

Dzięki rozmieszczonym z lewej strony interfejsu zakładkom, użytkownik ma możliwość wybrania podsumowania dotyczącego tylko jednego z podzespołów i urządzeń, dzięki czemu uzyska dostęp do dużo bardziej szczegółowych informacji. Wśród nich znajdują się takie dane jak temperatury z czujników urządzeń, dokładne informacje o wersjach oprogramowania, w przypadku dysków twardych odczyty z systemu kontroli S.M.A.R.T. oraz częstotliwości pracy zegarów w przypadku procesorów czy pamięci.

Zebrane dane można w każdej chwili bezpośrednio z programu wydrukować lub wyeksportować do pliku XML. Możliwy jest także zapis pod postacią migawki z programu, którą w każdej chwili można później załadować w celu dalszej analizy danych.

Uwaga!
Pobierana paczka zawiera zarówno wersję dedykowaną 32-, jak i 64-bitowym edycjom systemów operacyjnych.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski interfejsu, należy skorzystać z menu View, pozycji Options..., a następnie z rozwijanej listy przy opcji Language wybrać "Polski (Polish)".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Speccy PortableSpeccy Portable 1.30.730
Wersja stabilna
5.14 MB | 2016-11-22
przejdź Wersja instalacyjna Speccy

Ilość pobrań: 7625 | W tym miesiącu: 54 | W poprzednim miesiącu: 98

Komentarze (0)
Speccy Portable