w
googluj

Yellohcharts - Free Edition 1.0


Yellohcharts - Free Edition to dodatek do Microsoft Excela, który umożliwia tworzenie szczegółowych wykresów dla licznych danych wejściowych, w oparciu o technologię HTML5. Pozwoli dużo czytelniej, niż w przypadku standardowego sposobu prezentacji danych, przedstawić je na wykresie, wykorzystując potencjał szeroko rozwijanej ostatnio technologii webowej. Przewaga sposobu wykorzystującego HTML5 przekłada się głównie na możliwość bieżącej interakcji użytkownika z wykresem, aby w razie potrzeby zmieniać wyświetlaną przez niego zawartość czy też zakres.

Całość jest prosta w obsłudze i choć tworzenie wykresu nie jest identyczne z generowaniem wykresów standardowych Excela, jest to proces równie łatwy i nie będzie stanowić dla nikogo wyzwania. Dodatek wpisuje się w wizualną koncepcję znaną z samego pakietu biurowego i najnowszych systemów operacyjnych Microsoftu, zatem dokumenty, w których zostanie wykorzystany będą nadal wyglądać spójnie i atrakcyjnie. Sam wykres można edytować na wiele sposobów, zmieniając również jego wygląd (np. kolorystykę – z jasnej, na czarną).

Warto dodać, iż na stronie sklepu, z którego pobierany jest dodatek, znajdziemy hiperłącze do filmu o rozszerzeniu znajdującego się na kanale YouTube. Warto go obejrzeć – trwa niecałe dwie minuty, za to w dużym skrócie przedstawia w czytelny sposób jakie opcje możemy wykorzystać podczas późniejszej pracy. Okaże się to pomocne nie tylko z uwagi na brak innego typu instrukcji obsługi, ale da nam rozeznanie, jakie efekty da się osiągnąć przy użyciu rozszerzenia.

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla Excela SP1 w wersji 2013 lub nowszej.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Yellohcharts - Free EditionYellohcharts - Free Edition 1.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-03-26

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Yellohcharts - Free Edition