w
googluj
pl

Modern Trend 1.1.0.0


Modern Trend – rozszerzenie do Microsoft Excela, które pozwala tworzyć nowocześnie wyglądające i w niewielki sposób interaktywne wykresy prezentujące dane na przestrzeni czasu. Dzięki obłym i ciekawym grafikom, z pewnością zwiększą atrakcyjność dokumentu względem standardowych wykresów dostępnych bezpośrednio w aplikacji. Obsługa przy tym pozostaje niemal identyczna, więc wykorzystanie opisywanego dodatku nie powinno być wyzwaniem również dla osób, które obawiają się nowości i przywykły do standardowej obsługi pakietu biurowego.

Opisywany dodatek sprawdzi się przede wszystkim w sytuacji, kiedy przedstawić chcemy zmiany pewnej wielkości na przestrzeni upływającego czasu. Poszczególne punkty kontrolne wykresu można przypiąć w taki sposób, by po najechaniu na nie kursorem myszy, na ekranie wyświetlały się dodatkowe informacje. To świetne rozwiązanie, które w interaktywny sposób przykuje uwagę większości osób, które będą przeglądać tworzony przez nas arkusz. Podczas tworzenia wykresu, użytkownik ma również możliwość edycji podstawowych elementów jego wyglądu, w tym obecności legendy i dodatkowego opisu. Sam wykres natomiast może korzystać z jednego z kilku gotowych wyglądów – wystarczy jeden ruch myszy, by zmienić styl wyświetlanych informacji.

Warto dodać, iż podczas edycji elementów wykresu, wszystkie kontrolki wpisują się w wizualny trend, który jest zgodny z całym oprogramowaniem Office, dzięki czemu dodatek ten sprawia od początku wrażenie poprawnie zintegrowanego z całym programem. Można więc z powodzeniem wykorzystywać jego zalety, bez obaw o widoczne odróżnianie się arkusza od standardowego stylu obecnego w Excelu.

Uwaga!
Program przeznaczony jest dla Excela w wersji 2013 lub nowszej.

Wymagania!
Aby pobrać dodatek, konieczne jest posiadanie funkcjonującego konta w sklepie Office.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Modern TrendModern Trend 1.1.0.0
Wersja stabilna
1 MB | 2016-03-26

Ilość pobrań: 78 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Modern Trend