w
googluj

Kingsoft Spreadsheets 2013 (9.1.0.4560)


Kingsoft Spreadsheets - darmowy arkusz kalkulacyjny. Produkcji Made in China. Program wchodzi w skład pakietu biurowego Kingsoft Open Suite Free 2013, który tworzy wraz z aplikacjami Writer oraz Presentation, także dostępnymi w naszej bazie danych.

Narzędzie to świetny odpowiednik popularnego arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel. Interfejs programu jest bardzo zbliżony właśnie do znanego produktu od Microsoftu. Dzięki temu łatwo odnajdziemy się w programie Spreadsheets.

Dużym plusem programu jest także obsługa popularnych formatów, takich jak XLS, XLT, DBL, czy XML. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na zakup oprogramowania od Microsoftu, zachowując jednocześnie wysoką wydajność i kompatybilność z każdym typem plików. Ponadto program posiada także własne formaty – ET oraz ETT.

Program pozwala skutecznie gromadzić i analizować dane oraz w prosty i wygodny sposób przeprowadzać skomplikowane obliczenia matematyczne. Zasada działania prawie niczym nie różni się od Excela. W niemalże identyczny sposób korzystamy funkcji matematycznych i operujemy danymi.

Narzędzie pozwala także na definiowanie własnych skrótów i ustawień. Pozwala to na dostosowanie pracy programu do indywidualnych preferencji każdego użytkownika, dzięki czemu praca z aplikacją jest intuicyjna i wygodna.

Dodatkowo, Spreadsheets zapewnia ochronę naszych danych poprzez ich szyfrowanie. Wykorzystanie strumienia RC4 pozwala zabezpieczyć nasze pliki przed dostępem niepowołanych osób.

Minusem programu, podobnie jak w przypadku pozostałych składników pakietu Kingsoft Open Suite Free 2012 jest na chwilę obecną brak obsługi języka polskiego oraz polskich znaków diakrytycznych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kingsoft SpreadsheetsKingsoft Spreadsheets 2013 (9.1.0.4560)
Wersja stabilna
61.45 MB | 2014-09-18

Ilość pobrań: 1195 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Kingsoft Spreadsheets
avatararrow
~Alf | 2011.10.16 13:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po screenach wydaje się całkiem ciekawą alternatywą dla Excela