w
googluj
pl

WinFF 1.5.5


WinFF to program do konwersji plików wideo. Aplikacja opiera się o działający za pomocą linii komend pakiet FFmpeg - projekt będący popularną platformą multimedialną, ułatwiającą nagrywanie, odtwarzanie i konwertowanie multimediów. WinFF jest w zasadzie graficzną nakładką na to środowisko, stanowiąc zupełnie przyzwoite rozwiązanie do szybkiej zmiany formatów plików wideo. Wyróżnia się całkiem niezłą szybkością działania i wysoką jakością generowanych plików wynikowych.

Narzędzie cechuje się także bardzo prostą obsługą - wystarczy wczytać pliki, wybrać docelowy format i nacisnąć na przycisk uruchamiający konwersję - silnik FFmpeg zajmie się resztą operacji. Program WinFF pozwala także na szybki podgląd wczytanych danych za pomocą prostego odtwarzacza.

Aplikacja posiada wsparcie dla wielowątkowych operacji na wielordzeniowych procesorach, umożliwia przetwarzanie nieograniczonej ilości plików w jednym rzucie, pozwala na szybkie dostosowanie bardziej zaawansowanych ustawień (bitrate, rozmiar klatki, częstotliwość, głośność i próbkowanie dźwięku, sposób przycinania obrazu). Dla doświadczonych użytkowników istnieje możliwość wyspecyfikowania jednego z dostępnych przełączników FFmpeg.

WinFF zawiera w swojej bazie znaczną liczbę gotowych formatów, dostosowanych do specyfiki różnych urządzeń (DVD, odtwarzacze multimedialne, telefony komórkowe). Użytkownik może dodawać do bazy danych również własne pozycje.

Program jest całkowicie darmowy do dowolnego użytku - zarówno niekomercyjnego jak i komercyjnego. Projekt posiada otwarty kod źródłowy, rozbudowaną dokumentację rozpowszechnianą w kilku językach i wersje na istotne dla przeciętnego użytkownika systemy operacyjne (Windows 95, 98, NT, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7; GNU/Linux).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WinFFWinFF 1.5.5
Wersja stabilna
20 MB | 2017-12-02

Ilość pobrań: 844 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
WinFF