w
googluj

TorrentRover 1.3.5


TorrentRover to ciekawa propozycja wyszukiwarki torrentów, dzięki której znajdziemy interesujące nas pliki udostępniane w sieciach Peer2Peer, korzystając z kilku dostawców tego typu serwisów. Program korzysta sieci thePirateBay, isoHunt, KickAssTorrents, jak również BitSnoop; dzięki temu wyniki wyszukiwania podanej frazy są bogatsze o rekordy nie tylko jednego dostawcy. Mimo, iż program pozostaje w dystrybucji rozwojowej, a sama obsługa jest nadzwyczaj prosta, nie oznacza to, że odbiło się to negatywnie na możliwościach konfiguracyjnych; TorrentRover oddaje bowiem w ręce użytkownika paletę wielu ustawień związanych z wydajnością czy funkcjonowaniem programu.

Podobnie, jak w przypadku propozycji konkurencji, interfejs opisywanego programu oparty jest o prosty podział na dwie główne sekcje; pole wyszukiwania oraz obszar wyświetlania wyników. Został on zorganizowany w tabelę, której kolejne wiersze odpowiadają znalezionym przez aplikację plikom w sieci. Dodatkowe kolumny wyświetlają przydatne informacje, między innymi takie jak rozmiar wybranego pliku, czas jego obecności w sieci, ocenę użytkowników czy ilość "seedów". Aby pobrać wybrany torrent, wystarczający jest podwójny klik lewego przycisku myszy na jego nazwie. O powodzeniu pobierania informowani jesteśmy wyskakującym z paska zadań systemu okienkiem.

Dużym plusem programu są możliwości jego personalizacji. Ustawienia podzielone zostały na działy, z których każdy zawiera w sobie dużą ilość szczegółowych ustawień i opcji. W razie ewentualnych trudności w obsłudze programu, przydatne mogą się okazać oficjalne, krótkie filmiki pokazujące funkcjonalność podstawowych narzędzi. Dotrzemy do nich bezpośrednio z programu, wybierając odpowiednią opcję z menu w górnej części interfejsu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
TorrentRoverTorrentRover 1.3.5
Wersja stabilna
9.08 MB | 2019-12-26
przejdź
TorrentRover Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 853 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TorrentRover