w
googluj

eMuleTorrent 1.0.0.22


eMuleTorrent – najnowsza edycja popularnego programu do bezpośredniej wymiany plików poprzez sieć P2P, od teraz obsługująca również tytułowe Torrenty. Dzięki temu fani dotychczasowej wersji programu będą mogli znacznie rozszerzyć zakres poszukiwań interesujących plików i korzystać z szerszej bazy użytkowników na bieżąco udostępniających transfer. Poza technicznymi możliwościami w tym zakresie, opcje programu praktycznie nie uległy zmianie w porównaniu do poprzednich wersji. Znajdziemy tu jedynie nieznacznie zmodyfikowany interfejs i nowe opcje związane bezpośrednio z plikami *.torrent.

Obsługa pozostała równie wygodna, co w poprzednich edycjach. Po poszczególnych opcjach poruszamy się korzystając z wygodnego menu znajdującego się z lewej strony ekranu. Do dyspozycji mamy wygodny podział widoków ze względu na pobierane w danej chwili pliki, oczekujące na transfer, czy też zakończone. Sama wyszukiwarka dokumentów jest równie funkcjonalna. Wystarczy wpisać w niej słowa kluczowe, aby wyszukiwanie rozpoczęło się automatycznie. Program eMule Torrent szuka plików w oparciu o dane uzupełnione przez nas w formularzu – można w nim na przykład zawęzić typ poszukiwanych danych by znaleźć jedynie muzykę, filmy lub zdjęcia. Co ważne, wyniki wyszukiwania wyświetlają się na ekranie już po krótkiej chwili i są na bieżąco uzupełniane w trakcie dalszych poszukiwań prowadzonych przez program w tle. Najczęściej jednak już pierwsze znalezione dokumenty odpowiadają naszemu zapytaniu i bez konieczności czekania na zgromadzenie wszystkich wyników wyszukiwania można rozpocząć pobieranie danych.

Przed przystąpieniem do korzystania z aplikacji na co dzień, proponujemy dokładnie przejrzeć wszystkie dostępne w opcjach ustawienia – jak w większości tego typu aplikacji, również i tutaj jest ich całkiem sporo i mogą wymiernie wpłynąć na wygodę i szybkość korzystania z programu i pobierania plików. Warto więc szczegółowo je przeanalizować, by na przykład nieświadomie i sztucznie nie spowalniać transferów wprowadzonymi w opcjach domyślnymi ograniczeniami w tym zakresie.

Uwaga!
Podczas instalacji, aplikacja domyślnie stara się doinstalować inne, reklamowe oprogramowanie – warto uważnie czytać kolejne kroki w kreatorze i w razie potrzeby odznaczyć odpowiednie opcje.

Spolszczenie!
• Język polski podczas instalacji można wybrać ręcznie w pierwszym jej kroku.
• Niestety sam interfejs aplikacji (a przynajmniej w chwili przeprowadzania naszego testu), wśród dostępnych języków nie oferuje polskiego.

Licencja: Adware (darmowa z funkcją wyświetlania reklam)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
eMuleTorrenteMuleTorrent 1.0.0.22
Wersja stabilna
24.34 MB | 2016-09-04

Ilość pobrań: 806 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
eMuleTorrent