w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 403
Wszystkich postów: 946512
Wszystkich tematów: 141347

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni
pl

Hadouken 5.2.0


Hadouken to nietypowa propozycja klienta P2P (sieci związanej z pobieraniem plików torrent), którego interfejs osadzony jest w przeglądarce – w formie lokalnie uruchamianej strony internetowej. Dzięki temu program jest możliwie lekki dla systemu operacyjnego oraz można go wygodnie obsługiwać podczas korzystania z Internetu (np. dodając do listy pobierania kolejne „magnet-linki”). Aplikacja jest w pełni funkcjonalna i umożliwia łatwe pobieranie plików zawartości plików torrent z Sieci, oferując przy tym podstawowe ustawienia konfiguracyjne.

Aby przyłożyć jeszcze większą wagę do szybkości działania programu, producent zdecydował się zastosować czytelny, ale nieszczególnie zaawansowany graficznie interfejs. Plusem natomiast jest jego spolszczenie, które podczas naszych testów wydawało się dobrze dopracowane. Z programu korzysta się podobnie, jak z innych klientów P2P. Wystarczy wskazać programowi pobrany plik torrent lub magnet-linka, aby pobieranie odpowiednich danych rozpoczęło się automatycznie. Domyślnie wszystkie pliki pobierane są do katalogu „Downloads” w folderze użytkownika. Jeśli chcemy go zmienić na inny – nie ma problemu, dzięki ustawieniom, jednak jest to zaskakująco niewygodne, ponieważ pozbawione eksploratora folderów: całą ścieżkę interesującego nas katalogu musimy wpisać ręcznie.

Aplikację z pewnością należy pochwalić za prostotę działania oraz obsługi, co przekłada się na przyjemność podczas korzystania. Połączenia są nawiązywane szybko i utrzymują wysokie transfery, które ograniczane są głównie dostępnością pliku oraz możliwościami naszego łącza. Jest to program godny polecenia wszystkim osobom, które nie wymagają szczególnie zaawansowanych opcji konfiguracyjnych, a jedynie sprawnego, lekkiego klienta, sprawnie pobierającego pliki na co dzień.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
HadoukenHadouken 5.2.0
Wersja stabilna
5.1 MB | 2015-10-14

Ilość pobrań: 258 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Hadouken