w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 439
Wszystkich postów: 946518
Wszystkich tematów: 141354

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7836 dni
pl

Bit Che 3.5 Build 30


Bit Che to sprawnie działająca wyszukiwarka plików torrent. Korzysta z wielu dostawców oraz wyjątkowo szybko prezentuje wyniki na ekranie. Sam proces poszukiwań może być w niewielkim stopniu skonfigurowany: na życzenie zadana fraza wyszukiwania będzie również w opisach, a nie tylko nazwach plików, z kolei filtry pozwolą zawęzić wyniki do torrentów o zadanym rozmiarze w megabajtach. Program jest ciekawą alternatywą dla ręcznego wyszukiwania plików torrent na forach czy innych stronach z wykorzystaniem wyszukiwarek internetowych.

Interfejs programu nie jest szczególnie nowoczesny; postawiono tutaj głównie na jego funkcjonalność i pod tym względem bardzo dobrze się sprawdza. Nie ma tutaj zbędnych informacji czy rozpraszających uwagę użytkownika wielu funkcji. Aby wyszukać nowy plik konieczne jest wpisanie hasła wyszukiwania w okno (opcjonalnie możemy uzupełnić dodatkowe kryteria) oraz użycie przycisku rozpoczynającego poszukiwania. Kilka sekund wystarczy, by główne okno programu zaczęło się bardzo szybko zapełniać wynikami odnalezionymi w serwisach zaznaczonych na liście w lewej części interfejsu. Kiedy wyszukane pliki zaczną nas zadowalać, w każdej chwili możliwe jest anulowanie dalszego wyszukiwania.

Po kliknięciu dowolnie wybranego torrenta, uzyskujemy dostęp do dodatkowych informacji o pliku (ich szczegółowość zależy od tego, jakie informacje zostały zawarte w pliku przez osobę, która go udostępnia, jednak w większości przypadków są to dokładne informacje o wyszukanej zawartości). Z tego poziomu uruchomimy również wybrany plik torrent oraz jego pobieranie za pomocą zewnętrznego programu (Bit Che jest jedynie wyszukiwarką).

Spolszczenie!
Wybór języka dostępny jest przy pierwszym uruchomieniu programu; z listy dostępnych opcji należy wybrać "Polish", aby aktywować język polski. Interfejs został przetłumaczony poprawnie, jednak sporo opcji w ustawieniach pozostało w języku angielskim.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Bit CheBit Che 3.5 Build 30
Wersja stabilna
2.46 MB | 2015-11-13

Ilość pobrań: 2040 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Bit Che